Skocz do zawartości
WMB09

Etui typu flip do DRIVE2/DRIVE z bateria 4000

Rekomendowane odpowiedzi

WMB09

Witam,

poszukuję etui typu flip do DRIVE2 z duża baterią.

Wcześniej miałem ZTE v970 i etui IMAK otwierane "góra/dół".

Widzę, że KM robi etui a`la NOTE (książkowe). - ale do DRIVE/DRIVE2 (chyba te same wymiary) nie ma nic oprócz wsuwki...

może ktoś♥z Was dopasował jakieś inne etui?

Ps. do LIVE pasuje etui od Sony Experia SP LTE :) telefon nie przeylega dokłądnie całą powierzchnią, ale trzyma się dobrze :)

DO KM: może będziecie robić etui "flip" do DRIVE (z dużą baterią)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zohan85

Na duza baterie sa albo wsuwki albo silikony co chodzi o fabryczne i dedykowane od K&M

Wysłane z mojego DRIVE2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WMB09

A znazłem na stronie lechpol i kilku sklepach etui oznacozne KM0122 ponoc flip do DRIVE, ale drive i DRIVE2 (z baetia 4000) to chyba identyczne.

http://www.sklep.lechpol.pl/towar/15360

Może orientujesz się (bo widzę, że msz bliskie kontkaty z K&M), czy to etui będzie dostępne, czy temat zarzucony...

Szczerze mówiąc DRIVE2, mam od tygodnia i jestem zadowolny bardzo (znalazłem telefon, którego w takiej specyfikacji nie ma chyba nikt inny (tylko indyjska wersja moto g ma podobna)

(a wymagania miałem niewielkie: android 4.3+, BT 4.0LE, dualsim <4,5``, dobra bateria)

A do tego dobra bateria - co prawda bateria w moim wypadku nie wystarczy na tydzień jak to sugerują specyfikacje:), ale wytrzymuje 2 pełne (nawet 3 jak jak z weekendem:) - więc dobrze :) (zte v970<1dnia)

Ma tylko dwie poważne wady:

- aparat - zdjęcia bezuzyteczne (jeszcze nie udało się zrobić zdjęcia z dobrą ostrością :) (akurat muszę robić foty

dokumentów "w trasie"- przerzuciłem się na robienie zdjęć po amerykańsku (tj tabletem :)

-jakość obudowy... - obudowa jest tragiczna - trzeszczy i skrzypi równo i dokładnie - bez etui jest tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zohan85

Na chwile obecna czekamy az statek zawita do portu i urzad celny ocli towar. Ale nie jestem w stanie podac konkretnej daty.

Wysłane z mojego DRIVE2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WMB09

Czyli bedzie. To juz cos. Szukalem i znazlem tylko do malej baterii - innos d5 to chyba ten model:) przynajmniej obudowy.

Z innej beczki: czy da sie zaimportowac jakos slownik polski do orygibalbej klawiatury? W zte nie mialem problemow, ale w live i drive podpowiedzi to lepiej wylaczac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi