Skocz do zawartości
DoNaTeLo

STOCK Oficjalne europejskie aktualizacje Androida 5.0 dla G3/ROOT/

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja V10H rev06 16/32 EUR

Obecnie tej wersji używam, dodam że lock screen z pogodą nie działa reszta Ok.

http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW584506432109876543213/D85510H_00.kdz

Pozdrawiam

---------- Post dołączono 24-08-14 o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano 23-08-14 o 20:59 ----------

Witam.

Jeśli ktoś chce potestować najnowsza wersja V10J na Turcję, piszą o większej responsywności tel.

U mnie po wgraniu odbiorcy narzekali na złą jakość połączeń.Proszę o potwierdzenie być może to występowało tylko u mnie, tel. faktycznie szybciej reagował.

Cieszy fakt że LG naprawdę coś robi :ok:

http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW235506432109876543213/D855tr10j_00.kdz

Ze strony csmgdl nic mi nie wchodzi, ale są też linki prowadzące do MEGA i tutaj bez problemu można ściągać. http://www.htcmania.com/archive/index.php/t-862965.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, bez problemu się pobiera z podanych linków. Coś u Ciebie nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie żaden link nie reaguje... >:( Próbowałem także przez wifi telefonu i też d..a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    elmak

Witam serdecznie czy ktoś może podać link do najnowszego softu nie brandowanego dla G3 16gb dla EU i dla PL?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem, pobrałem rom kdz z pierwszego linku po wpisaniu imei. Teraz jak próbuje wgrac to oprogramowanie to dochodzi do 40% i sie rozłacza i tak cały czas. tel sie nie da uruchomic i nic innego nie da sie zrobic. Macie moze jakies pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hajpek

Czym wgrywasz? Lg flash tools?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dochodzi do 40% i jest napisane ze przerwało polaczenie i mam jeszcze raz spr. i tak juz 4 razy

Dochodzi do 3 czesci i sie zatrzymuje na 4% i wyskakuje komunikat zebym zaczał od nowa.

PROBLEM rozwiazany, wystarczylo uruchomic komputer od nowa i pozniej wszystko ruszyło

Jednak problem nie rozwiazany dochodzi do 80% i wyskakuje blad. nic sie nie da zrobic, chyba mam przycisk do papieru zamias telefonu. w LG FLASH TOOL wyskakuje komunikat can't change to download mode i error. Chyba spieprzyłem telefon

Edytowane przez kamilabracham

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli fleszujesz LG FLASH TOOL i masz 80% to fleszuj teraz LG FLASH TOOL 2014,powinno ruszyć ,ja tak miałem i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bicki

Szukam bezskutecznie czystego softu (bez brandu ) v10h - czy ktoś ma źródło? Szlag mnie trafia przez brand Plus'a..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hajpek

Brand plusa usuwasz manualnie z poziomu tel., i żaden rom Ci tego nie usunie, bo nie ingeruje w te pliki. Wymagane root + root explorer (bądź podobny). Jest temat temu poświęcony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi