Skocz do zawartości
arek_17

Karta pamięci do Galaxy Core

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w sowim telefonie (Samsung Galaxy Core) mam kartę pamięci o pojemności 16 GB, lecz to już jest mało i chciałem zakupić o pojemności 32 GB. Czy taka pojemność nie rozwali mi telefonu? i jakiego producenta polecacie?

z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat jak najbardziej nadaje się do działu "Akcesoria" stąd jego przeniesienie. W specyfikacjach producenta, widnieje wzmianka o wsparciu kart do 64GB. Nie wpłynie to w żaden sposób na działanie telefonu. Karty polecane to Samsung, SanDisk, Kingston class 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do Kingston-a nie mam przekonania, bo co miałem kartę pam. tej firmy to coś było nie tak. Obecnie mam Toshiba 16 GB, teraz też planowałem kupno karty Toshiba, tylko większą i boje się że będzie coś nie tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Każda markowa karta do 32 GB będzie dobra,ja mam u siebie Transcend 32 GB i chodzi już ponad rok bez problemów.Tylko nie kupuj tanich kart noname bo one mają oszukaną pojemność,np.zamiast 32 GB masz realnie 1-2 GB a pokazuje 32 GB ponieważ są sformatowane specjalną metodą żeby pokazywało więcej miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tanich akcesoriów do telefonu unikam, bo wolę dać więcej i mieć dłużej i wiem za co płacę :). A jakie firmy najbardziej polecacie, co będą działać bez zarzutu z Galaxy Core-m? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Każda markowa pamięć SDHC będzie dobra,najlepiej kupić w sklepie wtedy jak coś nie tak to idziesz z paragonem i wymiana na nową a w Allegro trzeba się bawić w odsyłanie i reklamacje.

Edytowane przez hitman12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

twojemu core nic sie nie stanie kup karte pamieci takich firm jak Samsung,Sandisk,GoodRam,Kingston i wiele innych popularnych marek . :)

Wysłane z mojego GT-I8260

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi