Skocz do zawartości
macieja51

Opinie na temat Virtuous G-Lite v1.0.0 :: Gingerbread AOSP

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I co, testował go ktoś w końcu? Na XDA wiele osób pisze o bugach...

Ciężko znaleźć jakiś stabilny ROM z Sense na Ztke. We wszystkim mi coś nie pasuje... Najlepiej działał mi Desire_Gingerbread_Sense 1.0 (very light/fast sense rom) (v1.1), ale ten nie ma za to PL języka. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Budniu

Jak dla mnie póki co najlepszy ROM z Sense 2.1 zawierający całą masę elementów Sense 3.0: [ROM][6/5/11] InsertCoin_Vision Sense2.1 + 3.0 (v1.5) - xda-developers

A skoro w poprzednim ROM-ie brak Ci polskiego - nic prostszego tylko wejść w markecie w wyszukiwanie i wpisać "More Locale 2" i to co się wynajdzie zainstalować - powinieneś już mieć Polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak dla mnie póki co najlepszy ROM z Sense 2.1 zawierający całą masę elementów Sense 3.0: [ROM][6/5/11] InsertCoin_Vision Sense2.1 + 3.0 (v1.5) - xda-developers

A skoro w poprzednim ROM-ie brak Ci polskiego - nic prostszego tylko wejść w markecie w wyszukiwanie i wpisać "More Locale 2" i to co się wynajdzie zainstalować - powinieneś już mieć Polski.

InsertCoin mi się nie podoba. Na wstępie wyłapałem kilka irytujących bugów i szybko się go pozbyłem. Póki co port z Desire S wydaje się chodzić najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi