Skocz do zawartości
Yi666

Overmax Vertis Aim, głośnik rozmów jest bardzo cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Yi666

Witam.

Nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji. Telefon działał bez zarzutów, głośność podczas rozmowy była dobra a teraz wygląda to tak jakby głośniczek od strony ekranu był zatkany( dźwięk z niego wydawany jest prawie ze zerowy), natomiast po ściągnięciu klapki z tyłu przystawiając ucho do obiektywu aparatu dźwięk jest już o wiele lepszy. Dodam iż telefon był lekko wilgotny, lecz został on całkowicie wysuszony. Myślałem ze głośniczek się zabrudził bądź coś w tym stylu i przedmuchałem go sprężonym powietrzem oraz po nakłuwałem igła delikatnie te dziurki na srebrnej tasiemce, lecz nie przyniosło to najmniejszego efektu. Czy ktokolwiek wie może co zrobić w tej sytuacji? Telefon zamówiłem na allegro i odebrałem go może tydzień temu, a nie wiem czy mi uzna sprzedawca gwarancję bo te dziurki na tasiemce od głośniczka troszeczkę mi się powiększyły, tzn. widać ze były ruszane delikatnie. Próbowałem zwiększyć głośność przez kod "*#*#...#*#*" lecz nie dało to większych rezultatów.

Bardzo dziękuję za wszelaką pomoc.

Edytowane przez ReaderPL
    Poprawa nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    b4ko

robilem to w enginner mode ale niestety żadnej różnicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to jest to enginner mode i gdzie to znaleźć. Mam ten sam problem. Bardzo cicho.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem wszystko na podstawie załączonego poradnika i rzeczywiście poprawiła się jakość dźwięku.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi