Skocz do zawartości
magik-thc

Wgrywanie rom'ów za pomocą Odina

Rekomendowane odpowiedzi

Hezen

No to masz szczęście że nie ucegliłes fona :hyhy:

Należy zwracać szczególną ostrożność na to co sie instaluje, bo najczęściej zdarza się że instalując rom od innego modelu instalujemy inny bootloader i w takim wypadku fona ratuje BOX.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Otóż brat kupił sobie Galaxy S2 i ja mam za zadanie wgrac mu najnowszy ROM. Z tego co wyczytałem najlepiej jest wgrac 3 plikowy XXKI3 lecz nie moge znalesc na forum dzialajacego linku aby go pobrac. Drugi problem jest z obecnym romem na telefonie. W spisie romow nawet takiego nie znalazłem. Telefon ma wgrany 4.1.2 I9100XXKI3 ale to jest 4.1.2 a z tego co czytalem o romach czyszczacych byl to 2.3.5 i nie mam bladego pojecia co teraz na co wgrywac. Jesli 2.3.5 XXKI3 + potem 4.1.2 XEO to bym prosil link do tego pierwszego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

Spokojnie możesz wgrać jaki kolwiek 4,1,2 nie musisz się bawić w 2,x. Odin plik jako PDA bez zaznaczonego repartytion

Mentalnie mazniete mazakiem Flow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po ostatnim uceglonym podczas flashowania telefonie boję się cokolwiek ze swoim nowym robić. Mógłby mi ktoś napisać krok po kroku co trzeba zrobić, żeby wgrać najnowszego androida? Nie chcę korzystać z nieznanych mi źródeł, bo tak robiłam ostatnim razem i ucegliło mi to telefon.

Edytowane przez ludziorka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

Wszytko masz na 1 stronie tego watku. Jest to tutorial sprawdzony na 100 %. Nie da się uceglic telefon jezeli wgrywasz system zgodny z telefonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale co z rootowaniem i recovery? Gdzie mam w ogóle dać te sterowniki? Niejasny jest dla mnie ten pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam nadzieje że będzie ktoś w stanie mi pomóc gdyż szukałem już wszędzie :( Mam taki problem. Chciałem oddać telefon na gwarancję i wgrać oryginalny rom play. Telefon to Galaxy s4. Rom mam z stronki sammobile.com również ściągałem z tego forum i nic za każdym razem przy wgrywaniu pokazuje się failed i ostatnia info to:

<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

co mam zrobić próbowałem już kilka romów od play i nic. Dodam że czysty rom samsunga na s4 wrzuciłem przed chwilą bez problemu. czy ktoś wie o co może chodzić że nie chce łyknąć tego od play? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

Nie musisz mieć systemu brand aby oddać na reklamację. Kolejnym problemem jest fakt iż jesteś na forum nie tego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za zły dział. Dzwoniłem do samsunga i mówili mi że jeżeli wrzucałem oprogramowanie to mogą nie uznać gwarancji :( a czy wiesz czy może być to spowodowane? i jaki czysty rom wrzucić aby uznali na gwarancji? i czy wyczyścić licznik flash?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi