Skocz do zawartości
magik-thc

Wgrywanie rom'ów za pomocą Odina

Rekomendowane odpowiedzi

MikiGry

@lisekkpk

A jak wgrywasz jedno-plikowca , to wgrywa bez problemów ?

#KeepItSlim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@MikiGry

przy jednoplikowcach wywala Odina.

Próbowałem z kilkoma romami i kilkoma Odinami. Zawsze to samo. 

Przy 3-plikowych zacina się na sbl.bin jeżeli nie robię re-partition, a jak robię to zacina na SET FILE bodajże 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam tego nie naprawisz, o ile jeszcze to możliwe. Prawdopodobnie już po nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem laikiem i bardzo przepraszam, jeśli umieszczam post w złym temacie, ale chciałbym wgrać nowy soft właśnie za pomocą Odina w starej wersji 1.85.

Sprawa dotyczy Samsung Galaxy SII (GT-i9100G) wersja na rynek azjatycki (konkretnie Arabię Saudyjską, mocno ograniczona językowo, dobrze że ma chociaż j. angielski, bo inaczej byłby dramat :P). Specjalnie zaznaczam, że to wersja G, bo wyczytałem, że to trochę słabsza wersja (procesorowo i graficznie) od "pełnoprawnego" SII. Stąd też moje pytanie. Jaki ROM wybrać, żeby nie zamulić tej słuchawki? Co byście mogli polecić na chwilę obecną?

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

Edytowane przez adamos33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję lisekpk.

Jak rozumiem lepiej nie bawić mam się w takie "gotowce" jak NeatROM v5.9 Aroma czy 4.4.4 KitKat? Na screen shotach wyglądają zachęcająco.

Do tego widzę, że te podlinkowane to wersje "China" (czy będzie posiadała j. polski?) i czy muszę je instalować przez Kies'a czy równie dobrze mogę przez Odina?

Sorry, za tak podstawowe pytania, ale tak jak pisałem, robię to pierwszy raz :), pomimo że smartfonów używam już od dość dawna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@adamos33 a czemu nie? Nie możesz jednak wgrywać ROM'ów dla innych wersji. Musi być dla GT-I9100G. Takowe znajdziesz tu:

Galaxy S II I9100G Android Development

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie. A który z tych obecnie używanych warto byłoby zainstalować tak żeby wszystko płynnie i szybko działało? Moglibyście polecić jakiś konkretny? Wolałbym uniknąć przypadkowych, samoistnych restartów i zawieszeń. Szczególnie zależy mi na płynnej nawigacji (jeszcze nie wiem, którą aplikację wybiorę), szybkim i sprawnym działaniu aplikacji sportowych (słyszałem, ale nie wiem czy to prawda, że po niektórych modyfikacjach są problemy z sygnałem GPS). Często używam także aparatu i kamery i aplikacji związanych z zabawą z tymi plikami. Czasem pyknę w jakąś grę. Zatem, który z powyżej podlinkowanych ROM-ów wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj coś na STOCK'u..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi