Skocz do zawartości
magik-thc

Wgrywanie rom'ów za pomocą Odina

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli rozumiem, że jeśli mam telefon prosto od operatora (PLAY) brandowany soft, to muszę najpierw wipe i dopiero nowy rom odinem wgrac? Czy wipe skasuje mi wszystko z fona nawet aplikacje, widgety,dzwonki od samsunga ?i czy po instalacji nowego softu te aplikacje,widgety itd. sie doinstalują ? (mam na myśli te od Samsunga)

Wybaczcie za te lamerskie pytania, ale mocno raczkuje w temacie androida, do dziś miałem wszystkie fony na symbianie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wipe skasuje Ci aplikacje,które miałeś wgrane przez siebie...wszystkie aplikacje od Samsunga będziesz miał w romie,który wgrasz...czyli np. w KF2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam aja mam inny sales code (vdi) to moge wgrac -16 Czerwiec 2011 I9100XWKF2 Android 2.3.3 PIT EXT4. (brak hasła) (Multi-CSC-OXXKE2)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mozesz wgrac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

no i wgralem ten jednoplikowy teraz kies pokazuje ze nie moge aktualizowac i dalej mam (vdi) co to teraz zrobic zeby kies mi wyszukiwal aktualizacji i co z tym vdi

teraz moge zmienic sales code a wczesniej nie moglem

---------- Post dołączono o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

dzisiaj testowalem aparat i powiem wam ze jest tragedia na full hd jest totalna kasza glos w polowie filmu znika zdjecia na 8 mega kasza jest totalna lipa na najnowszym kf2 nie wiem jak bylo wczesniej

Edytowane przez mirek0202

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrob sobie wipe , potem wgraj najnowszy rom i znow wipe , Kies nie jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zrob sobie wipe , potem wgraj najnowszy rom i znow wipe , Kies nie jest potrzebny.

według spisu chronologicznego ten jest najnowszy a wipe zrobilem tym kodem *2767*3855# - format! ale po wstawieniu i wgrywalem jednoplikowy teraz powiedz mi prosze co zrobiłem zle

i wgrywalem odinem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panwie, jako były maemowiec (a świeży androidowiec), mam mały problem lub z powodu wieku o czymś zapomniałem. Po zrutowaniu systemu gdy próbuję wejść w dowloading mode włącza mi się recoveymode. To normalne? Coś źle robię?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

hmm...

Recovery mode -> Vol_Up+HOME+POWER

Download mode -> Vol_Down+HOME+POWER

W jaki sposób przeprowadziłeś operację rootowania?...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi