Skocz do zawartości
Kliko

Czy istnieją jakieś topowe smartfony z zatopionymi w szkle klawiszami oprócz samsungów?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się że zmiana kolejności klawiszy to jest tylko "co najwyżej" . Dla mnie jest to super mega rzecz. Nareszcie mogę je sobie ustawić pod siebie tak że w klawisz powrotu idealnie trafia kciuk a nie w rzadko używany klawisz menu.

Jeżeli chodzi o zabieranie ekranu przez takie klawisze to weźmy np LG G2. W miejsce klawiszy na ekranie można by było dać klawisze mechaniczne. I co z tego? Dzięki temu ekran przecież też byłby mniejszy o te pół cala. A tak w niektórych aplikacjach, np podczas przeglądania zdjęć mamy cały ekran przeznaczony na zdjęcie (klawisze znikają)

Klawisze mechaniczne umrą śmiercią naturalną i najwyższą pora je pożegnać :-)

Edytowane przez Pejotwroc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draco73

@up

Na przykładzie LG G2 to klawisze można było by dać na dole pod ekranem zamiast napisu LG jest tam dużo miejsca i ekran nie musiał by być wcale mniejszy.

A tak to jest dla mnie marnowanie miejsca.

Gdyby LG zrobiło tam przyciski to w każdej aplikacji byś miał cały ekran dla siebie.

Wysłane z mojego SM-G900F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno Nokia choć domyślam się, że pytanie nie jest doprecyzowane i autor miał na myśli urządzenia wyłącznie z Androidem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi