Skocz do zawartości
DefektMózgu

Telefon padł bez żadnej ingerencji

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jakiś czas temu pisałem tutaj o problemie z ładowaniem, ładowarka/wejście do telefonu troche się zużyły i często rozłączało, co niemal uniemożliwiało użytkowanie go podczas ładowania, co gorsza raz ładował przez noc, raz wcale, ale zawsze na słabym ładowaniu. Przerzuciłem się na starą ładowarkę z se live i wszystko wróciło do normy.

Dziś położyłem telefon na biurku, nie spadł mi, nie został niczym zalany -nic. Po prostu gdy chciałem go odpalić zwyczajnie nie działał. Włączanie nic nie dało, więc mimo że byłem niemal pewien że był praktycznie całkowicie naładowany, to postanowiłem go podpiąć. Czekam i nic. Wyciągnałem baterie, sprawdziłem czy wszystko jest na swoim miejscu i jeszcze raz - nadal nic. Po kilkunastu próbach wreszcie się włączył. Wszystko działało ok, posprawdzałem internet etc i uznałem że założę ponownie obudowe. Zgasiłem ekran telefonu i już go ponownie nie włączyłem.

O co może chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

moja siostra miała spuchmiętą baterie i dlatego jej się telefon wyłączał (to był samsung). U niej telefon włącza się tak :najpierw do ładowarki podłącza , później naciska przycisk, aby zaczynał się uruchamiać, i zwykle sam się nie uruchamia, trzeba zadzwonić na jej numer i się włącza, ale jak się odłaczy ładowarkę, to po paru minutach się wyłącza... To uszkodzenie baterii było spowodowane długim leżeniem na słońcu. Na aliexpress za 15 dolców są 2 nieoryginalne baterie 2450 mah +ładowarka zewnętrzna

Napisane używając SwiftKey, zaszyfrowane Enigmą i wysłane kablem Ethernet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi