Skocz do zawartości
adamus22pl

jiayu G4S z coolicool.com ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam zamiar kupić tel do 200$ po recenzjach itp przekonałem się że niektóre chińczyki są naprawdę świetne w porównaniu do markowych telefonów europejskich (szczególnie zachęca mnie cena) i stąd moje pytanie czy znacie ten sklep? Kupował już tam ktoś? Po tym jak 2 razy zostałem wyrolowany na aliexpress (nie wysłany towar pieniądze zamrożone na 2 miesiące) w tym sklepie znalazłem G4S w cenie lepszej niż na ali (z kodem rabatowym -10$)

Prócz pytania na temat Coolicool mam jeszcze pytanie dotyczące samego telefonu.

Czy coś lepszego możecie mi polecić od tego który wybrałem? Ma ktoś G4S? Jakie ma po nim wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do sklepu to ma w miarę pozytywne opinie, jednak ja ze swojego doświadczenia polecam ibuygou.com . Ogólnie chodzi o to, że taki telefon musi być wysłany jako prezent o niskiej wartości, inaczej na granicy dostaniesz wezwanie do zapłaty vatu (23%) od wartości telefonu. Więc najpierw poczytaj dobrze o zakupach, i pamiętaj, że "najniższa cena" nie zawsze oznacza najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym kupował właśnie na ibuygou (jeśli jest tam dostępny) lub na spemall :) sklepy cieszące się zaufaniem :D

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pandwill też ludzie chwalą sobie :)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla potomności dodam jakie mam wrażenie po sklepie coolicool.com

W sumie nigdzie taniej telefonu nie znalazłem (do tego znalazłem w sieci kod rabatowy na 10$) obsługa sklepu muszę przyznać że jest oszałamiająco dobra na maile odpisywali praktycznie w 12h max rzeczowo i na temat, bardzo przyjaźnie. Zapytałem czy mogą wysłać towar w 24h po otrzymaniu pieniędzy zgodzili się bez problemu i już następnego dnia był tracking nr (wybrałem DHL bo też tanio bodaj 11$) i to był mój błąd. DHL oczywiście paczkę chciał oclić pomogła mi dziewczyna z obsługi klienta (na skype nick: [email protected]) i cła zapłaciłem dokładnie 45zł więc dla mnie bomba! UWAGA! podczas zakupów u nich powiedzcie że jest to wysyłka do Polski i u nas pułap cła to bodaj 45$ więc niech dadzą np 43$ z fakturą na jakieś pierdoły i kupujcie za pomocą zwykłej poczty

PS: mają ubezpieczenie od cła za 11$ ale nie używałem wiec nie wiem dokładnie jak to działa. Dziewczyna z która się kontaktowałem wytłumaczyła mi że zwracają wszelkie koszty oclenia ale nie testowałem więc się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    serekt

Witam

Korzystając z założonego wątku mam pytanie, czy jest możliwość usunięcia takiego chińskiego badziewia jak browser, która ma wszystko po chińsku i do niczego mi ona, czy inne tego typu aplikacje usunąć bez wgrywania nowego ROMu do JiaYu G4s, flashowania, polonizowania, itp.? Z opcji widocznych w aplikacji widzę tylko dezaktywuj, ale chciałbym to w ogóle wyrzucić aby nie zaśmiecało telefonu. Poza tym chciałbym wgrać inną klawiaturę bo oryginalna posiada dwa klawisze po chińsku? Proszę o informację czy da radę coś z tym zrobić bez wgrywania nowych ROMów itp.

Pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WITAM!

Mam pytanie dotyczące kupna.. czy G4S ma HSUPA + ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piron

Rom G4s ma w sobie ROOTa uruchamia się go w ustawieniach. ROOT pozwala na modyfikację systemu telefonu. Za pomocą Rom managera moźna kasować aplikacje systemowe.

Bardzo dobrą przeglądarką jest CM browser(bardzo lekka i szypka).

Jeśli chodzi o klawiaturę to polecam GO keyboard ma w sobie opcję pisania zwykłego i funkcje swype. Po zainstalowaniu klawiatury należy dograć Polski pakiet językowy.

Aplikacje, które chcemy na stałe przenieść do systemu umieszczamy w katalogu system/app. Po przeniesieniu aplikacji należy zmienić ustawienia "permision".

Proszę jednak uważać na to co kasujemy.

Odp.2

Tak G4s łączy się z H+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi