Skocz do zawartości
bojan1

Nieprawidłowy kod MMI

Rekomendowane odpowiedzi

bojan1

Witam

Kupiłem niedawno Galaxy Ace3 i chciałem ustawić kilka często wybieranych numerów w trybie 'szybkie wybieranie'.

Każdemu przypisałem odpowiednią cyfrę z klawiatury...niestety, po jej wybraniu otrzymuje komunikaty:

'Uruchomiono kod USSD' i zaraz kolejny - 'Problem z połączeniem lub nieprawidłowy kod MMI'

Oczywiście dzieje się tak na wszystkich zaprogramowanych numerach, a kasowanie ustawień i powtórne programowanie niczego nowego nie wnosi.

Czytałem w googlach, że android miał takie problemy, ale posty były z 2012 roku. Czyżby ten błąd nie został do tej pory wyeliminowany?

Telefon kupiłem od osoby, która wzięła go za przedłużenie abonamentu, był nowy z brandem plusa, według fv miał 3 tygodnie, nie sądzę żeby ktoś w nim grzebał. System 4.2.2

Czy ja coś źle robię, czy wina leży po stronie telefonu? Ja rozwiązać ten problem?

Janusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    purebmx

czy te kontakty z szybkiego wybierania to osoby? Czy usługi typu "saldo konta" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Czytałem w googlach, że android miał takie problemy, ale posty były z 2012 roku. Czyżby ten błąd nie został do tej pory wyeliminowany?

Telefon kupiłem od osoby, która wzięła go za przedłużenie abonamentu, był nowy z brandem plusa, według fv miał 3 tygodnie, nie sądzę żeby ktoś w nim grzebał. System 4.2.2

Czy ja coś źle robię, czy wina leży po stronie telefonu? Ja rozwiązać ten problem?

Janusz

Jakie do tej pory? Android 4.2.2 wyszedł w lutym 2013, 4.2.1 w listopadzie 2012. Ale to i tak nie jest błąd androida tylko samsungowej nakładki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bojan1
    czy te kontakty z szybkiego wybierania to osoby? " ?
    Tak, osoby
    Ale to i tak nie jest błąd androida tylko samsungowej nakładki " ?
    Czyli należy pogodzić się z brakiem tej funkcjonalności w telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Niekoniecznie, zawsze przecież możesz wgrać sobie jakiś custom rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej wszystkim mam Samsung Galaxy Core Prime i chciałem sobie sprawdzić stan konta ale wyskoczyło mi problem z połączeniem lub nieprawidłowy kod MMI. Co robić proszę pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi