Skocz do zawartości
game

Program do wybieranie głosowego kontaktów poprzez słuchawkę BT

Rekomendowane odpowiedzi

game
    Napisano (edytowane)

Witam

Mam Ace od niedawna, długo szukałem w internecie, ale niestety nic konkretnego nie znalazłem chodzi mi właśnie jak w tytule o wybieranie głosowe. Działa mi ono perfekcyjnie do wyszukiwarki stron internetowych pisanie smsów, natomiast nie działa mi przy wybieranie kontaktów. Próbowałem po angielsku bo nie obsługuje polskiego poprzez komendę call, ale niestety nic to nie daje wyszukuje mi strony internetowe. Nie wiem jeszcze jak połączyć wybieranie głosowe ze słuchawką BT żeby za pomocą przycisku wybierał polecenia głosowe kontaktów w spisie telefonów. Na filmikach na stronie producenta to pięknie działa. Ale niestety nie potrafię sobie z poradzić. Proszę o pomoc. Może być program który można nauczyć wybór kontaktu.

Edytowane przez game
    Zły temat postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam

Mam Ace od niedawna, długo szukałem w internecie, ale niestety nic konkretnego nie znalazłem chodzi mi właśnie jak w tytule o wybieranie głosowe. Działa mi ono perfekcyjnie do wyszukiwarki stron internetowych pisanie smsów, natomiast nie działa mi przy wybieranie kontaktów. Próbowałem po angielsku bo nie obsługuje polskiego poprzez komendę call, ale niestety nic to nie daje wyszukuje mi strony internetowe. Nie wiem jeszcze jak połączyć wybieranie głosowe ze słuchawką BT żeby za pomocą przycisku wybierał polecenia głosowe kontaktów w spisie telefonów. Na filmikach na stronie producenta to pięknie działa. Ale niestety nie potrafię sobie z poradzić. Proszę o pomoc. Może być program który można nauczyć wybór kontaktu.

Wydaję się że powinieneś bardziej precyzyjnie napisać czego oczekujesz.

Wyszukiwanie kontaktów głosowo działa ale z z pozycji Kontakty . Klikasz w okienko wyszukiwania pojawia się klawiatura a na niej u dołu ikona mikrofonu , naciskasz, podajesz komendę i na ogół pojawia się właściwy kontakt . I teraz przesuwasz po nim w prawo palcem i następuje próba połączenia .

Teraz jak to napisałem zdaję sobie sprawę że to raczej zabawka . Użyteczność niewielka . Trzeba wykonać zbyt wiele czynności. Za kierownica zapewne nie oto chodzi?:). Maiłem kiedyś jakiś fon który po przytrzymaniu przycisku i wydaniu komendy głosowej po prostu dzwonił . To chyba była Motorola E398 . Tylko z kolei tam słabo rozpoznawała komendy głosowe mimo że trzeba je było najpierw dodać do kontaktu.

O to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    wybieranie glosowe[/WARNT] Edytowane przez PLANETA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    game

Dzięki za odpowiedź. A czy jest jakiś program do wybierania głosowego kontaktów przez słuchawkę BT chciałbym z tego korzystać kiedy jadę smochodem,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Les
    Wyszukiwanie kontaktów głosowo działa ale z z pozycji Kontakty . Klikasz w okienko wyszukiwania pojawia się klawiatura a na niej u dołu ikona mikrofonu , naciskasz, podajesz komendę i na ogół pojawia się właściwy kontakt .

Witam!

W moim Galaxy Ace nie ma tej ikonki z mikrofonem. Co dziwne kumpel z identycznym telefonem ma coś takiego.

Jak to uruchomić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj może jaki soft

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Voice Search", czyż to nie standard?

Miałem w SGS, Wildfire, Desire Z, i LG 3D.

Jak nie ma, to znajdziesz w AM.

Nawet chyba we Froyo to było.

PS. nawet w opisie aplikacji jest napisane, że jest możliwość głosowego wydzwaniania, ale nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uhhh, się cenią. Nie dał bym tyle za taką aplikację, no chyba, że na prawdę potrzebne, dużo sie jeździ autem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi