Skocz do zawartości
zohan85

KM0410 LIVE2 - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

dacik

To jaki w koncu ten procesor? Bo co innego oznaczone symbolem- Cortex A5 a co innego podane w opisie A7.

Mozna sprawdzic jakims testem? Bo jak A7 to bym jutro brał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedzi tam MSM8212, czyli 4 rdzenie Cortex A7 + Adreno 302.

Ten sam układ, co w modelu Soul.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zohan85

Znalazlem jeden mankament podczas robienia zdjec przednim aparatem z uzyciem lampy zdjecia sa rozowe. Kilka krotnie sprawdzalem egzemplaz testowy. Ale uwazam za nietrafiony pomysl z lampa dla przedniego aparatu. A brak diody powiadomien ktora miala swoja obecnosc w modelu poprzednim.

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dydek

A jakie wymiary ma LIVE 2?. W żadnej specyfikacji nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zohan85

Jest o ok centymetr dłuższy od Drive i 0.5 cm szerszy jutro go zmierzę suwmiarka to podam dokładne wymiary.

Wysłane z mojego DRIVE2 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono 17-08-14 o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano 16-08-14 o 22:25 ----------

Powiem tak. Ogólnie fajny telefon ale niczym się nie rożni od swoich poprzedników jak SOUL I D2 ( w tym przypadku rozdzielczość ekranu i aparat do zdjęć) Moim zdaniem nie trafiony model gdyz w kolko jest ta sama specyfikacja. Mogę śmiało powiedzieć ze jest to powiększona wersja SOUL-a. Sam telefon pracuje sprawnie na włączonej transmisji danych wytrzymuje nieco ponad dobę i krzyczy o papu ale jak na tak duży telefon to i tak nie zły wynik. Brak diody powiadomiającej to ogromny minus jako ze poprzednik serii ja ma. GPS działa bez zarzutu identycznie jak w poprzednikach. Ale moim zdaniem powinni tak jak już zostało to wspomniane 8gb a nie 4 bo to juz taki standard. Ale pewnie to taka jest tradycja ze względu ze to qualcom a nie mtk i dlatego takie posuniecie. Ale patrząc na specyfikacje konkurencji z tego samego przedzialu cenowego to ten model szalu nie robi. Fakt ze inni uzywaja procesorow MTK ale wydaja sie bardziej dopracowane przede wszystkim. Ale wracajac do LIVE w pelnym sloncu nie ma wiekszych problemow z odczytem wyswietlanych tresci z ekranu. Czujnik światła wydaje się nadzwyczaj wrażliwy gdyż podczas pisania i zmiany kąta zmienia podświetlenie i jest czasem irytujące bo nam pływa podświetlenie :-( . Ogólnie w skali od 1-10 daje 6 gdyż nic nowego tak na prawdę nie osadzili w tym modelu. Liczylem na cos lepszego.

Edytowane przez zohan85
    Literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Powiem tak. Ogolnie fajny telefon ale niczym sie nie rozni od swoich poprzednikow jak SOUL I D2 ( w tym przypadku rozdzielczosc ekranu i aparat do zdjec) Moim zdaniem nie trafiony model gdyz w kolko jest ta sama specyfikacja.

Mam takie same zdanie. Liczyłam na to, że LIVE 2 będzie czymś "wow", odróżniającym się od poprzedników. A tak naprawdę, tak jak piszesz zohan, to jest "odgrzewany kotlet".

K&M wyróżniał się po wydaniu Move, Live i Drive, wtedy faktycznie były to dobre telefony za dobrą cenę, które zainteresowały i zachęciły wiele osób do kupna. Niestety im dalej, tym gorzej.

Mogli zrobić szum na rynku GSM, a wydaje mi się niestety, że jak będą dalej szli tą ścieżką "odgrzewanych kotletów" to o K&M szybko się zapomni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zohan85
    A jakie wymiary ma LIVE 2?. W żadnej specyfikacji nie znalazłem.

Oto wymiary mierzone zwykłą miarką bo suwmiarka mi gdzieś wsiąkła

69x142x8 mm (szerokość/wysokość/grubość)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj nie starają się, nie starają. Zarobili trochę na pierwszych modelach i teraz tylko klony wypuszczają. A tu trzeba się rozwijać, żeby utrzymać się na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Klavo
    Ogólnie w skali od 1-10 daje 6 gdyż nic nowego tak na prawdę nie osadzili w tym modelu. Liczylem na cos lepszego.

Ocena rozczarowująca - tym bardziej, że zamierzam go kupić ;/

Możecie podać jakieś modele lepsze od Live 2 w podobnej cenie (producent nie ma znaczenia - jednak z gwarancją PL)?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    araja

Jakie jest szkło w tym modelu? Dragon? Czy łatwo się rysuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x