Skocz do zawartości
zohan85

KM0410 LIVE2 - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

zohan85

Ja przez 2 tygodnie jak miałem ten telefon w codziennym użytkowaniu to tylko jak dzwoniłem na niektóre infolinie to wtedy sporadycznie występował taki problem. Ale jeśli chodzi o połączenia ze "zwykłymi" numerami nie spotkałem się z takim problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem ten zaobserwowalem bedac w markecie. Miales okazje byc w glosniejszym miejscu dzwoniac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zohan85

Tak przy drodze szybkiego ruchu też mi nie wystąpił problem chyba że faktycznie dzwoniłem na infolinię to nie szło się dogadać bo nic nie rozumiałem co do mnie mówią. Ale jak dzwoniłem na komórkowe lub zwykłe stacjonarne to nie wystąpił mi przez cały ten okres taki przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lewiosus, mój fon praktycznie non-stop pokazuje ikonkę "H+", sporadycznie przełącza się na zwykłe "H". W związku z tym zakładam, że większość czasu korzystam z HSDPA+ (czyli HSPA+ lub DC-HSPA, jakkolwiek to się zwie), no chyba że się mylę :)

U mnie z głośnością nie ma problemu, słychać dobrze, również na zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bede musial sie wybrac do sklepu i sprawdzic inny model czy tez ma taki objaw:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tygodniu użytkowania nadal jestem zadowolony.

Wyniki mojego użytkowania dopisałem do posta #26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nerkin

Oj, kupę czasu mnie na tym forum nie było... No nic, chętnie wrócę na stare śmieci:)

Live 2 mam od tygodnia. Wychowałem się na G1/Dream, więc mam się za osobę, która raczej wie co w tego typu smartfonach piszczy i ogólnie telefon oceniam bardzo dobrze. Przede wszystkim, jestem zszokowany baterią. Po kupnie telefonu zjechałem baterię do zera, naładowałem w zeszły poniedziałek, korzystałem z niego normalnie (net, gry sporo rozmów i smsów) i dopiero wczoraj wieczorem zjechałem ponownie do zera. Celowo. Przypomnę - od poniedziałku do soboty bez ładowania. Zaskakuje też GPS - tak szybko żaden z fonów, które miałem, nie łapał fixa. Przydatne zwłaszcza, jak się człowiek zgubi w trasie i chce się sprawnie wydostać na znane tereny. A teraz zaskoczenie z gatunku negatywnych - wifi. Mam wrażenie, że po prostu słabo łapie. Nie jestem też do końca przekonany do szybkości działania aparatu - mam wrażenie, że zdjęcie "robi się" dość długo. I to w zasadzie tyle wad. Konstrukcja wydaje się być trwała i fajnie spasowana, pracujemy na czystym andku, telefon działa płynnie i szybko. Jestem na tak:)

A czy ktoś się może orientuje, czy Live 2 dostanie jakąś aktualizację? 4.3 niezły jest, ale im nowszy andek, tym lepiej:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zohan85

Ma otrzymać tak samo jak SOUL, DRIVE2 ale ta data nie została jeszcze podana :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nerkin, korzystasz z dwóch simów, czy jedziesz na jednym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nerkin

Na ten moment korzystam z jednej karty sim. Mam też telefon służbowy, ale tam jest stara karta sim, więc musiałbym ją dociąć/przerobić. Poza tym... mam pewne opory, żeby mój telefon prywatny był również służbowym:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x