Skocz do zawartości
zohan85

KM0410 LIVE2 - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Klavo

Mam takie małe pytanko do użytkowników tego modelu - macie jakieś rozwiązanie związane z etui? Generalnie powinno się coś w przyszłości pojawić - ale czekam chyba miesiąc i nic na stronie ani u przedstawicieli KM.

Porównywałem wymiary z niemal każdym producentem - nie ma idealnego.

Zależy mi raczej na czymś w rodzaju sylikonowej osłonki/pokrowcu - a nie na skarpecie.

Dajcie znać jak sobie z tym poradziliście :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zohan85

Zauważ ze aby dotarły musi fabryka wyprodukować potem statek przypłynąć następnie urząd celny oclić i sprawdzić zawartość całego kontenera albo kilka kontenerów potem musi to dojechać do firmy. Więc jest to okres ok 2-4 miesięcy od wydania telefonu. Więc nie rozumiem czego oczekujesz aby forma coś pisała są zamówione jak dotrą do PL to na pewno o tym napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie pokrowce powinny byc dostepne w momencie wypuszczenia tel na rynek, a nie jak pokrowce na live pokazały sie prawie po roku od wypuszczenia telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dwóch dni posiadam LIV-a 2. Za te pieniądze można powiedzieć, że dobry telefon. Koledzy mają DRIV-a i u nich animacje przejścia chodzą delikatnie szybciej, no ale mają mniejszą rozdzielczość i mniejszy ekran. Poprzednio miałem HTC Desire Z więc przesiadka i tak na "+".

Zauważyłem, że mój telefon nie wycisza dzwonka odkładając go na drugą stronę. Też tak macie? Czy to przypadłość gołego Androida 4.3 siedzącego w LIVE 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Klavo

@zohan85

po co tyle jadu ;)

Generalnie zależało mi na odpowiedzi w stylu: "-możesz śmiało brać silikon od sony XXX" ewentualnie "-też szukałem, nic z tego człowieku, musimy czekać na kontener ze staffem"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie jestem zainteresowany tym modelem i chciałbym zrobić przesiadkę z galaxy s4 mini ,jak to jest z instalowaniem jakichś paru aplikacji na ten Smartfon + ewentualnie 1 gra typu candy crash...

Starcza miejsca?

Bo widze że to jednak 4GB i ile tak naprawdę zostaje? (ile zajmuje Android?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na całe szczęście nie odczuwa się braku pamięci. Mam kilka aplikacji po około 1GB i 90% danych z automatu ląduje na karcie pamięci. Także udany soft w nim siedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak ale ląduja na kartę pamięci .. wszystko ok ale robiłes roota czy nie?Bo ja nie zamierzam rootować, coś słyszałem że właśnie jedną gierkie się zainstaluje i jedną jakąś aplikacje i juz pamięci brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale w czy to przeszkadza że są na karcie pamięci? Działają tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak jest z tym Wi-Fi ,faktycznie się rozłącza i nie chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x