Skocz do zawartości
zohan85

KM0410 LIVE2 - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona ma ten fon, korzysta z wifi bez problemów, odlrgłość ok. 10 m, jedna ściana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zohan85

Na chwile obecna pojawily sie pokrowce w postaci wsowek skorzanych w cenie 39zl w sklepach Lpelektronik. Penie niebawem pojawia sie na Allegro i innych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nerkin

A mnie się pojawiła pierwsza zagwozdka. O ile bateria zawsze trzymała mi po 4-5 dni bez większych problemów, to wczoraj rano odłączyłem po całonocnym ładowaniu (na wyłączonym telefonie), z telefonu korzystałem tak, jak zawsze, a dziś już mam poniżej 50% baterii. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że wczoraj wieczorem miałem ok 70%, a przez noc telefon był trybie samolotowym... Ktoś wie o co może chodzić?

EDIT:

Najwięcej baterii zżera "telefon nieaktywny" - 37% i tryb gotowości - 28%.

Edytowane przez nerkin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@nerkin

nie wiem czy to nie wina jakiejś aplikacji po aktualizacji - też mam tak od 2-3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nerkin

Hmmm... Ostatnio zaktualizowałem tylko Swamp Attack i zainstalowałem Real Racing 3. Nie pamiętam, żebym zmieniał coś jeszcze. Coś się u Ciebie pokrywa? Jest jakaś apka monitorująca dokładnie zużycie baterii przez poszczególne aplikacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GSam battery monitor. Też mam Real Racing 3 - może to to? :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nerkin

Dobra, mam już winnego - Real Racing 3. Musisz przede wszystkim w ustawieniach telefonu -> aplikacje -> RR3 wyłączyć powiadomienia. Oprócz tego wszedłem do gry i tam powyłączałem powiadomienia o wyścigach. Dodatkowo zainstaluj sobie Task Killera i po zakończeniu gry, tam zamykaj proces z RR3. W wątku gry wyczytałem, że przycisk "wstecz" nie zamyka już gry, a tylko ją minimalizuje U mnie pomogło, od rana zużycie baterii jest na normalnym poziomie. Jeszcze zerknę co się będzie działo przez noc, ale myślę, że to to:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem tego telefonu. Nigdy nie miałem nic, że tak powiem mniej znanej marki. Warto kupować? Myślałem nad LG L9 II, ale natknąłem się na Live 2 i myPhone S-line. Czy są jakieś różnice w porównaniu do "popularnych" marek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nerkin

Jasne, przede wszystkim - cena:) Do niedawna byłem wielkim fanboyem HTC. Uważałem ją za jedyną słuszną markę i nie było mowy o niczym innym. A ostatnio usłyszałem o Live 2, który cenowo był na równi z Desire X, którego kupiłem w zeszłym roku, a który specyfikacją bił HTC na głowie. Ojciec kupił sobie Drive 2, zaryzykowałem, kupiłem niemalże w ciemno Live 2 i nie żałuję w ogóle. Dobre osiągi, bardzo fajna jakość wykonania, przyjemnie się użytkuje... No ja niczego więcej nie potrzebuje. Telefon ma swoje wady jak każdy, ale jak nie chcesz płacić za markę, to polecam ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też uwielbiam HTC no ale niestety w budżecie, którym dysponuje nie kupię M8. A jakieś inne propozycje godne polecenia? Inne modele K&M, myPhone? Bardzo dużo fajnych modeli też jest od tych innych chińskich firm. Masz jakieś może listy sklepów od polskich dostawców? Bo w kupno prosto z Chin nie chcę się bawić, a zależy mi też żeby z gwarancją nie było problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x