Skocz do zawartości
yogis

Samsung i9100 u operatorów

Rekomendowane odpowiedzi

yogis

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy SGS2 w temacie.

W niedługim czasie kończy mi się umowa w Erze na G1 i chcę zmienić telefon.

Rozważałem kilka opcji i jestem niemal przekonany, że wezmę SGS2.

W grę wchodził jeszcze Atrix i Sensation ale cena HTC jest za duża a Samoled przeważył na korzyść sgs nad atrixem.

Zastanawiam się czy są wśród was osoby które brały telefon w abonamencie u naszych operatorów i ogólnie niech temat pozostanie aktualizowany kiedy sgs trafi do orange lub gdy pojawią się jakieś promocje u operatorów.

Ja osobiście w Erze raczej nie przedłużę umowy ponieważ ich oferta jest mało atrakcyjna.

Rodzina 80 Multimedialna 89 zł z VAT

Korzystaj z Internetu w telefonie bez obaw o koszty za darmo przez cały okres umowy. Internet Non-Stop - blueconnect 14 - zmiana prędkości po 300MB.

I w zasadzie nic więcej więc pewnie będzie to Orange lub Play.

Pakiet jaki potrzebuje to minimum 500mb optymalnie 1-2 gb

Jeżeli macie jakieś doświadczenia w przenoszeniu numeru/ negocjacji umowy proszę podzielcie się doświadczeniami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fila82

W ofercie Orange SGS II powinien być do końca tygodnia, Centertel od poniedziałku ma go na magazynie centralnym, chociaż czasami się zdarza że mają tel dostępny, a obecność w cennikach się opóżnia. Jeżeli chodzi o cenę, ma być 20% droższy od SGS I, biorąc pod uwagę obecne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(...)

Ja osobiście w Erze raczej nie przedłużę umowy ponieważ ich oferta jest mało atrakcyjna.

Rodzina 80 Multimedialna 89 zł z VAT

Ja mam właśnie S2 w Erze, z tą właśnie taryfą, zapłaciłem ostatecznie 849,- (w tym -50,- punkty ERA premia). Wszystko przez internet. Taryfę internetową bodajże możesz sobie zmienić po 6-ciu miesiącach, ale to trzeba by się upewnić w BOA. Mnie to co mam wystarcza w zupełności. Dla mnie największą zaletą i tak jest Era HotSpot, która działa za darmo wszędzie na świecie gdzie jest w zasięgu T-Mobile HotSpot (a sieć jest gęsta). Przy częstych wyprawach do UK taka rzecz jest nieoceniona. Powodzenia w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jag10

Orange-już bardzo niedługo

Logo-No

Branding-No

Simlock-na 99% nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Orange-już bardzo niedługo

Logo-No

Branding-No

Simlock-na 99% nie

Trzymam za słowo. Nie mogę się przestać ślinić na myśl o mojej nowej zabawce...Oczywiście w przenośni:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dla mnie największą zaletą i tak jest Era HotSpot, która działa za darmo wszędzie na świecie gdzie jest w zasięgu T-Mobile HotSpot (a sieć jest gęsta). Przy częstych wyprawach do UK taka rzecz jest nieoceniona. Powodzenia w wyborze.

Ktos Ci to potwierdzil? Bo cennik mowi co innego:

HotSpot w roamingu

http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/ind/stali_klienci/Zmiany_w_Cenniku_HotSpot_w_roamingu__od_1_lipca_2011.pdf

Nawet rozsylali ten cennik z ostatnia faktura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzisiaj zamówiłem aneks do jednego z numerów z i9100 ... niestety telefonów na dzień dzisiejszy era na magazynie nie ma - sprzedały się jak ciepłe buły :-) Końcem ubiegłego tygodnia mieli 40 szt. ... dziś już ani jednej. Planowana dostawa na jutro/pojutrze. Nie mogę się doczekać na tego klocka ... jestem bardzo ciekaw możliwości Androida oraz samego i9100.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yogis

Dzieki za opodwiedzi, mam nadzieję, że Orange zaproponuje troszkę lepszą cenę w taryfie pelikan.

a czy wiadomo kiedy wprowadzi go play?

chociaż i tu spodziewam się ceny ok 1000zl skoro za Desire Z chcą 649zł w taryfie za 80 bądź 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Ktos Ci to potwierdzil? Bo cennik mowi co innego:

HotSpot w roamingu

http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/ind/stali_klienci/Zmiany_w_Cenniku_HotSpot_w_roamingu__od_1_lipca_2011.pdf

Nawet rozsylali ten cennik z ostatnia faktura.

Wydaje mi się, że te opłaty dotyczą tylko abonentów bez usługi Blueconnect.

Ostatnim razem jak byłem w UK to korzystałem non-stop i niczego mi nie naliczono.

Najszybciej będzie zadzwonić do BOA i się upewnić.

Dzwoniłem do BOA i Pani twierdzi że WIFI jest dla mnie za darmo w T-Mobile za granicą więc nie wiem kogo dotyczy ten cennik,

Edytowane przez zacofany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demola
    Ja dzisiaj zamówiłem aneks do jednego z numerów z i9100 ... niestety telefonów na dzień dzisiejszy era na magazynie nie ma - sprzedały się jak ciepłe buły :-) Końcem ubiegłego tygodnia mieli 40 szt. ... dziś już ani jednej. Planowana dostawa na jutro/pojutrze. Nie mogę się doczekać na tego klocka ... jestem bardzo ciekaw możliwości Androida oraz samego i9100.

Też miałem ten problem i też mi podawali przybliżony czas dostawy +/- 1 dzień, niestety telefony nie pojawiały się w serwisie internetowym. A ponieważ nie należę do zbyt cierpliwych osób, w końcu zadzwoniłem do BOA i poprosiłem o dodzwonienie do mnie w momencie gdy ten telefon będzie u nich na stanie. O dziwo oddzwonili do mnie po 2 godzinach mówiąc, że gdzieś tam na magazynie znalazła się jeszcze jedna sztuka i jeżeli jestem zainteresowany to może być ona moja. Czy byłem zainteresowany to chyba nie muszę pisać :) Tak że jak komuś zależy na czasie to polecam takie rozwiązanie. Jedyny jego minus o taki, że musiałem zapłacić za kuriera 16 zł.

EDIT

Sorry, ale wygląda na to, że w pierwszej momencie nie zrozumiałem o co chodziło kol. subuk. Myślałem, że czeka on na moment kiedy telefon pojawi się w serwisie iBOA. Niemniej jednak gdyby ktoś jednak z odwiedzających chciał zamówić sobie ten telefon własnie przez iBOA, to polecam dzwonić i nie marnować czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi