Skocz do zawartości
hajpek

YouTube i wsparcie 1440p

Rekomendowane odpowiedzi

hajpek

Pamiętaj wszystko robisz na swoją odpowiedzialność, nie ponoszę winy za powstałe uszkodzenia

Temat znalazłem na xda, a że nie każdy tam zagląda, to postanowiłem go zamieścić u nas.

Ściągnij z linku poniżej aktualizacje youtube do wersji 5.9.0.10 i zainstaluj. Wyszukaj wideo, które jest w rozdzielczości 1440p, włącz je i wejdź w opcję (kropki u góry), gdzie będzie możliwa zmiana wyświetlania na 1440p.

link do aktualizacji:

https://www.androidfilehost.com/?fid=23610159112651061

link do tematu na xda:

YouTube now supports 1440P resolution for ou… | LG G3 | XDA Forum

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dszymek
    Dodanie tekstu " o odpowiedzialnosci"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Kolego, to nie żaden mod, tylko zwykła aktualizacja w Google Play. Dodali wszystkie możliwe rozdzielczości. Tyle, że jak telefon ma 1080p rozdziałke to ta będie najwyższa do wyboru. LG ma wyższą, więc i wyższą można wybrać:)

Edytowane przez PiPoLiNiO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej

Ja nie mam takiej możliwości wyboru 1440p w YouTube. A mam najnowszą aplikację YouTube 5.10.3.5. Czy ktoś może pomódz. Zależy mi na tym żeby oglądać filmiki w tej rozdzielczości na YT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hajpek

Google w najnowszej wersji zablokowało możliwość oglądania w 1440p. Pozostaje wgrać starszą wersję YouTube,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam że chyba najnowsza wersja youtube na której działa 1440 to wersja 5.18.5

Nie daje linka bo bardzo łatwo znaleźć w Google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daaron

Nie rozumiem czemu nie pozwolą odtwarzać 1440p, 1080p na wszystkich urządzeniach, które są zaopatrzone w te ekrany.

@Edit

A to niespodzianka. Po wejściu w zakładkę zakupy znalazłem film o nazwie Sintel i w ustawieniach jakości znajduje się 1080p. Ale tylko i wyłącznie w tym filmie. Czyżby Google chciało wywrzeć jakiegoś rodzaju opłaty na producentach smartfonów? Może LG już taką umowę sfinalizował?

Bo jakie byłoby inne wytłumaczenie na to, że raz dodają raz usuwają lepsze rozdzielczości z ustawień?

Edytowane przez Daaron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up: kompletnie nie rozumie o co Ci chodzi, może dlatego że poźna pora ale co do filmów na Youtube to przeczytaj cały ten wątek bo spoko da się odtwarzać w 1440 każdy film który ma takową rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daaron

@Up

Zacznę od tego, że pisze się "rozumiem" a skończę na prostym pytaniu.

Nie mam roota i nie zamierzam ryzykować utratą flagi knox na 3 tygodniowym telefonie.

Resetowałem/reinstalowałem aplikację. Jeśli chodzi o link w pierwszym poście po prostu nie da się zainstalować ze względu na ograniczenia Google. Filmy, które sprawdzam na YouTube to te same, które na komputerze mają możliwość odtwarzania w każdej rozdzielczości. Więc to ja tu jestem zobligowany do nie rozumienia.

Pytanie: jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem trzeba by powrócić do starszej wersji YT obecna ma max 1080p, a jeszcze wcześniejsza miała chyba tylko 720p

Ewentualnie można by skorzystać z jakiś zamienników YT typu Viral Popup ale nie wiem jak w najnowszych wersjach tej aplikacji wygląda odtwarzanie rozdzielczości filmików.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daaron

@Seavolv

Żeby zainstalować wersję gdzie było wsparcie dla 1080p trzeba całkowicie usunąć bazową wersje YouTube z telefonu a tego bez rootu nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi