Skocz do zawartości
x7nofate3

HTC EVO 3D juz w lipcu zagości w Europie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

HTC EVO 3D zawita juz 11 lipca w UK:hurra:. Po więcej info odsyłam do >>> ttp://blog.phoneslimited.co.uk/2011/05/17/htc-evo-3d-release-date-confirmed-by-vodafone/

Chyba zamiast LG Optimus 3D moj wybor padnie na HTC EVO 3D

Edytowane przez x7nofate3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pabloo

Świetna wiadomość :) Wybór oczywiście padnie na ten telefon :D

Mam tylko pytanie, nie wiesz czy w Europie będzie taki sam jak w USA czy jakiś odpowiednik dla EU?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod jaką nazwą? Raczej nie pod evo bo przecież ona "zobowiązuje" do 4g.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Świetna wiadomość :) Wybór oczywiście padnie na ten telefon :D

Mam tylko pytanie, nie wiesz czy w Europie będzie taki sam jak w USA czy jakiś odpowiednik dla EU?

Beda zmiany i to na lepsze, wersja GSM bedzie posiadac nowsza( najnowszy android) wersje Androida niz wersja CDMA. Eropejska wersja wyjdzie z androidem 2.3.4:hurra: a tym samym bedzie to pierwszy smartfon z ta wersja androida w UK.

HTC Evo 3D headed to the UK with Android 2.3.4: preview | Electricpig

Pod jaką nazwą? Raczej nie pod evo bo przecież ona "zobowiązuje" do 4g.

nazwa bedzie taka sama o tym to juz bylo wiadomo w marcu HTC EVO 3D bedzie pod taka sama nazwa w USA jak i w Europie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pabloo

Ciekawi mnie jeszcze sprawa samego "oglądania w 3D". Mam nadzieję, że efekt jest przynajmniej zadowalający, a nie jako zbyteczny bajer. W EVO 3D do pełnego szczęścia brakuje jedynie obudowy z HTC Sensation :) Tutaj jest za bardzo plastikowo :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jag10

Za bardzo plastikowo???? Przecież on waży 170 gram ! Jak myślisz, co może tyle ważyć jak nie aluminiowa obudowa? ;) O wiele bardziej mi się on podoba od "połatanego" Sensation :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"W EVO 3D do pełnego szczęścia brakuje" gorilla glass.Ciekawa jest sprawa wyświetlacza, bo wciaz jest nie roztrzygnieta czy HTC EVO 3D posiada Gorilla Glass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vasago

"While the EVO 3D looks solidly built and feels substantial (it weighs about the same as its precursor), the materials used fail to convey the same sense of quality as the Sensation. The volume rocker and power / lock button, which are a part of the back cover, have an unpleasant, mushy feel. It's also far too easy to trigger the power / lock key and accidentally turn the phone on (it lacks the safety delay found on other recent HTC handsets)"

HTC EVO 3D review -- Engadget

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.