Skocz do zawartości
ludozyad123

Status 7 Installation aborted - problem z instalacją CM11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem wgrać snapshota m9 z CyanogenMod Downloads dla ONE X i mam podobny problem jak w temacie. Czytałem że wystarczy usunąć kilka linijek z pliku updater-script, jednak nie wiem do końca które, bo inni do tej pory mieli problem z innymi romami. Plik wyglada tak(1sze 5 linijek)

1)assert(getprop("ro.product.device") == "endeavoru" || getprop("ro.build.product") == "endeavoru" || abort("This package is for \"endeavoru\" devices; this is a \"" + getprop("ro.product.device") + "\".") ;);

2)assert(getprop("ro.bootloader") == "1.28.0000" || getprop("ro.bootloader") == "1.31.0000" || getprop("ro.bootloader") == "1.33.0000" || getprop("ro.bootloader") == "1.36.0000" || getprop("ro.bootloader") == "1.39.0000" || getprop("ro.bootloader") == "1.72.0000" || getprop("ro.bootloader") == "1.73.0000");

3)mount("ext4", "EMMC", "/dev/block/platform/sdhci-tegra.3/by-name/UDA", "/data");

4)package_extract_file("system/bin/otasigcheck.sh", "/tmp/otasigcheck.sh");

5)package_extract_file("META-INF/org/cyanogenmod/releasekey", "/tmp/releasekey");

Nie wiem czy mój problem dotyczy tylko instalacji CM 11 czy po prostu tego konretnego, gdyz ostatni stabilny CM 10 zainstalowal sie bez problemu (10.2.1). Z góry dziękuje za pomoc

Edytowane przez Justice
    Poprawiłem temat wątku; był niezgodny z regulaminem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ja wgrywałem CM11 u siebie to był to KitKat czyli Android 4.4.x. A dla niego wymagane jest CWM w wersji na pewno 6.x.x.x.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    diada

Do CM11 potrzebne CWM w wersji 6.0.4.8 i wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bohard

Witam jestem nowy i choć szukałem nie znalazłem odpowiedzi na mój problem po wgraniu powyższego romu nie mam dostępu do kontaktów na karcie sim proszę o podpowieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi