Skocz do zawartości
gregin

Telefon po wgraniu recovery od innego modelu uruchamia się tylko do logo LG

Rekomendowane odpowiedzi

gregin

Proszę lepiej nie pytać jak do tego doszło, po prostu do telefonu zostało wgrane CWM z poniższego linka (czyli od innego modelu telefonu):

LGFORUM.PL • Wyświetl temat - [Poradnik]Jak wgrać CWM Recovery ?? • Centrum telefonów LG, systemu Android oraz Windows Phone

Po operacji przy próbie włączenia telefonu pojawia się logo LG i wibracja po czym się restartuje i tak w kółko. Hard reset nie działa. Co można zrobić żeby telefon znów działał? Pomóżcie bardzo proszę.

Edytowane przez Szynku
    Dodano prefiks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gregin

To raczej nie da rady. Nie można przejść ani w tryb S/W, jedyne co idzie osiągnąć to na moment logo lg, wibracja i od razu restart i tak w kółko. Nawet jak podłącze do ładowania to to samo. Ani nie pojawia się ikona ładowania tylko te ww. restarty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Spróbuj uruchomić telefon kombinacją VolUP + HOME + POWER lub WolDOWN + HOME + POWER i daj znać czy włączył się jakoś inaczej. Przyciski VOL i HOME trzymaj cały czas a POWER do wibracji. Zmień nazwę tematu na np. "Telefon po wgraniu recovery od innego modelu uruchamia się tylko do logo LG".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gregin

Próby uruchomienia z vol up lub down nic nie dają. Sam chyba nic więcej nie wymyśle. Wyśle tel do serwisu na naprawę gwarancyjną, może się uda, zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj ics u-boot i x-loader przez fastboot poradnik masz na forum, mi to uratowało telefon 2 razy, miałem identyczny problem jak ty. Po tej operacji s/w ponownie działa.

LG L9-P760 /TapatalkVIP 4.8.0 /4.4.4KK AxxionKat 1.4.0 by @Xerdox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam taki sam problem jak gregin (telefon po sekundzie gdy pojawi się logo LG resetuje się) i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Udało mi się wejść do S/W i awaryjnie przywrócić soft, ale ciągle mam ten sam problem :(

Edit:

Przy próbie wejścia do Recovery wyskakuje komunikat

"Recovery mode. this mode is for data backup at service center. After removing and reattaching battery, press power key to reboot and keep using phone"

Ale po ponownym włożeniu baterii ciągle łapie bootloopa.

Edytowane przez AncientTree

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

@up spróbuj hard reset

Napisane używając SwiftKey, zaszyfrowane Enigmą i wysłane kablem Ethernet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gregin
    Próby uruchomienia z vol up lub down nic nie dają. Sam chyba nic więcej nie wymyśle. Wyśle tel do serwisu na naprawę gwarancyjną, może się uda, zobaczymy ;)

Telefon wrócił z serwisu naprawiony:) Mimo tego, że był odblokowany bootloader, root i sam go uwaliłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

co napisali, wymieniona płyta? tego telefonu nie da się uwalić jeżeli mamy sprawny hardware

Napisane używając SwiftKey, zaszyfrowane Enigmą i wysłane kablem Ethernet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi