Skocz do zawartości
AndropaX

Serwisowanie xperii tablet z - pytania/problemy/dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim napisać do sony mobile polska i dokładnie opisać sprawę (zdjęcia tableta i "uszkodzeń" na pewno nie zaszkodzą) - oni skierują sprawę bezpośrednio do serwisu W-Support i być może "zmłotkują" serwis żeby naprawił sprzęt na gwarancji.

Kiedyś oddawałem zawieszający się aparat kompaktowy (innej firmy) do serwisu poprzez MM (znana sieć RTV/AGD) 2 razy - za każdym razem reklamacja nie była uznawana i aparat wracał nienaprawiony, w końcu wysłałem bezpośrednio do serwisu z dokładnym opisem usterki i opisem jak ja wywołać ;)

Po tygodniu odpisali że mogę sobie wybrać dowolny aparat + akcesoria z ich portfolio do kwoty jaką dałem za stary i mi go przysłali w ramach wymiany :)

Edytowane przez saper_wroc
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoniłem i do w-support i do Sony Polska. W obydwu firmach usłyszałem to samo (swoją drogą się nie dziwie bo Sony nie będzie podważało opinii swojego serwisu).

Znaleziono niby przy głośniku jakieś minimalne odchylenie obudowy, które nawet trudno dostrzec i to już jest usterka mechaniczna dla nich.

Najśmieszniejsze jest to że żeby naprawiono usterki w ramach gwarancji które były zgłoszone, w pierwszej kolejności muszą odpłatnie wymienić wyświetlacz, Na pytanie czy po odpłatnej wymianie wyświetlacza zrobią za darmo w ramach gwarancji zgłaszane uszkodzenia już nie usłyszałem odpowiedzi bo nikt tego nie zagwarantuje. Dziwna polityka firmy, robimy odpłatnie to co nie jest uszkodzone, a potem może zrobimy usterki zgłoszone w ramach gwarancji. Jakoś nie mogę tego pojąć do tej pory. No ale nic się na to nie poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi