Skocz do zawartości
daniel80

Zawieszanie i restarty HTC One dual 802d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 3 dni temu kupiłem HTC dual sim 802d i nacieszyłem się całe 2 god. Pobrała się nowa aktualizacja ale za każdym razem przy próbie instalacji robocik się przewracał i komunikat że nie znaleziono plików sdcard/update/zip. Po tym błędzie wyskoczyło kilka linijek po chińsku i tylko druga miała wplecione w znaki SDCard i czwarta ROOT, skacząc po tym wszedłem w ROOT i jak chciałem wyjść nacisnąłem jedną z pozycji chyba przed ostatnią i telefon się zrestartował ale już się nie włączył, wiesza się na logo HTC. Od 3 dni siedzę i czytam i już sam nie wiem co mam robić, większość informacji w necie bazuje na fastboot ale komputer nie widzi telefonu. Wrzuciłem wczoraj bezpośrednio na kartę pamięci pliki recovery pobrane z XDA i na tej drugiej linijce SDCard z chińskimi znaczkami znalazłem je i poszło, ale pewnie złe recovery albo coś innego bo teraz jest czarny ekran, działa tylko pasek powiadomień ale karty sim nie łapią sygnału, wifi włączone ale nie można połączyć się z siecią, kabel usb widzi dwa dyski wymienne ale tylko prze okolo minute bo potem tel się restartuje i tak wkoło do wyczerpania baterii. Macie może jakieś pomysły jak go postawić na nogi? Przepraszam jeśli to chaotycznie ale już mi oczy od komputera wychodzą.

Edytowane przez daniel80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja d nie jest na Europe. Polecam ruskie fora poczytać tam jest więcej info niż na xda o tym modelu. Pda ru lub jakoś tak się forum nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki też już przeglądałem to forum tylko że nie doszukałem się info o brakującym CID i radio w bootloader post-339971-14255752135201_thumb.jpg

nie wiem za bardzo od czego zacząć teraz,wgrałem backup z tego forum i tel się włączył,pokazała tapeta ale brak aplikacji i po minucie restart.Czy custom recovery mają radia w paczce i da się je wrzucić przez recovery bo fastboot przestaje działać w momencie reboot bootloader :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi