Skocz do zawartości
mxls

Słuchawki do Z1c - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Spróbowałem podłączyć swoje bezprzewodowe słuchawki (nadajnik) do portu usb przez ten kabelek usb-otg żeby słuchać bezprzewodowej muzy:DDD, ale niestety działa tylko lewa słuchawka, przez prawą nic nie słychać. Próbowałem ruszać pokrętłem L-P w Powerampie, ale bez zmian. Da rade jakoś, albo może jest jakaś aplikacja która obsłuży moje słuchawki i zadziała również prawa strona? Creative Tactic Rage wireless

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reus

Iphone ma ustaloną specyfikację - jeśli słuchawki są przeznaczone dla Iphone'a, to będą z nim działały. I z całą pewnością nie będą działały z Androidem (przyciski głośności). Niestety producenci sprzętu pracującego pod kontrolą zielonego ludzika nie są w stanie się dogadać w kwestii uzgodnienia standardu wyjścia słuchawkowego (poza średnicą ;)). Dlatego kupowanie słuchawek, które nie są dedykowane do danego telefonu jest w tym momencie loterią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reus
    Z tego co patrzylem na szybko to jest juz sporo modeli dedykowanych do androida z 3 przyciskami. Klipsch s4a ( jezeli graja jak s4i to beda genialne) czy chocby jaysy 5

Ostatnio stałem się posiadaczem Xiaomi Piston V2. Doznałem szoku.

Dźwięk rewelacyjny, bogate basy, głośność taka, że w połowie skali uszy mówią "dziękuję" za pojawienie się ogranicznika głośności. Jakość wykonania słuchaweczek doskonała. A co najważniejsze - trzyprzyciskowy pilot jest w pełni kompatybilny z naszą zetką. W cenie około 100 zł chyba nie mają sobie równych. Przy zakupie niestety trzeba uważać na podróbki. Na pewnym serwisie aukcyjnym pojawiają się oferty za niecałe 30 PLN. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam jakiś innych słuchawek niż te z standardowego zestawu z telefonem. Najlepiej słuchawki sportowe. Niestety dokanałowe mi zupełnie nie pasują.

Czy coś fajnego polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam wypowiedź kolegi. Też kupiłem słuchawki xiaomi piston v2. Jakość dźwięku jest naprawdę rewelacyjna choć mi brakuje troszkę takiego głębokiego basu. Pilocik w pełni kompatybilny tylko brak możliwości konfiguracji, albo ja jeszcze nie doszedłem jak? Ogólnie na te słuchawki warto wydać ta

Edytowane przez Azuel1982

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Notatka od Moderatora: patrikos23
    wykrzyk.png Wszystkie tematy dotyczące słuchawek do z1c zostały połączone w jeden wspólny wątek. Od teraz proszę tutaj pisać o tym akcesorium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, poproszę o odpowiedź osoby doświadczone i posiadające wiedzę w temacie:

czy istnieje jakaś ?! możliwość podłączenia do z1c słuchawek BT 4.1

[soft 5.1.1; oficjalne fix'y nie działają]

z góry dziękuję

Edytowane przez Jarek363264
    Temat połączony z istniejącym o takiej samej tematyce. Proszę o więcej uwagi przy zakładaniu nowych tematów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napisałem do Sony Mobile i dostałem 5 maili w sumie o niczym, odpowiedzi na pytanie zero!

Szanowny Panie

Dziękujemy za kontakt z pomocą techniczną Sony Xperia.

W odpowiedzi na Pana zapytanie, przede wszystkim chcielibyśmy wyrazić, iż jest nam bardzo przykro z powodu Pana niezadowolenia z odpowiedzi naszego działu.

Chcielibyśmy raz jeszcze poinformować, iż przynajmniej jeden z profili wymienionych we wcześniejszej korespondencji e-mail musi być wspierany przez to urządzenie, aby możliwe było sparowanie. Jakkolwiek prosimy pamiętać, że nie możemy zagwarantowac 100% kompatybilności 

a napisałem że słuchawki wspierają profile: A2DP,AVRCP, HSP, HFP

oraz że współpracują poprawnie z aparatem z3c

a pani, że z1c obsługuje profile:

-Advanced Audio Distribution Profile v1.2

-Audio/Video Remote Control Profile v1.3
    -Device Identification Profile v1.3
    -Generic Attribute Profile Client/Server over LE
    -Handsfree Profile v1.6 (Wide band speech)
    -Headset Profile v1.2
    -Health Device Profile v1.1
    -Human Interface Device Profile, Host role v1.1
    -Messaging Access Profile v1.0
    -Object Push Profile v1.1
    -Personal Area Networking Profile v1.0
    -Phonebook Access Profile v1.1
    -Proximity Monitor Profile over LE v1.0
    -Serial Port Profile v1.1

W odpowiedzi na Pana zapytanie, przede wszystkim chcielibyśmy wyrazić, iż jest nam bardzo przykro z powodu Pana niezadowolenia z odpowiedzi naszego działu.

:)  i kto mi teraz pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja podłączam Snab h81 i grają cudnie na xperii :} , na razie testuje u znajomych , ale mam nadzieje sam niedługo nabyć z1c :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam planuję zakupić słuchawki dokanałowe bluetooth do z1c. Zastanawiam sie nad dwoma modelami od sony 

http://www.bestbuy.com/site/sony-mdr-wireless-in-ear-headphones-black/5581241.p?skuId=5581241

http://www.bestbuy.com/site/sony-mdr-wireless-in-ear-headphones-black/5581239.p?skuId=5581239#carousel-modal

Jestem bardziej za modelem MDRXB70BT/B. Ktoś coś wie na temat tych słuchawek? Może polecicie mi coś innego do 100$ (około 400 zł)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi