Skocz do zawartości
reset

Off-top z tematu "Aktualizacje telefonów HTC"

Rekomendowane odpowiedzi

reset

Moje pytanie dotyczy ew. aktualizacji Os-u. Czy wykasuje to dane z telefonu (głownie chodzi mi o kontakty), ew. jak zrobić backup kontaktów??, bo ręczne klikanie na każdym kontakcie i zapisywanie na karcie jest dosyć mozolne i w dodatku imię/nazwisko jest skracane (o tyle jest to ciekawsze, że dane z karty sim został z czytane z pełnym imieniem i nazwiskiem. Próbowałem używać ContactToSim, ale nie spełnił moich oczekiwań (po ręcznym wykasowaniu kontaktów program i tak stwierdzał, że na karcie są już dane i kopiował tylko te, których nie było - czysta fikcja), a z kontem google kontakty tel. nie są synchronizowane. Oczywiście wszystkim bawiłem się na Era G2 Touch (czyli branded Hero) :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sproboj na nowo ssynchronizowac. A do kontaktow my backup pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flashowanie napędu w xbox'ie podchodzi pod prawo karne i ścigane jest za usuwanie lub obchodzenie technicznych zabezpieczeń, za co grozi do 5 lat więzienia.

Możesz przytoczyć przepis? To nie jest zaczepka z mojej strony ale czysta ciekawość ponieważ nie kojarzę takiej regulacji a KK mam raczej obcykany ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rsnooz
    Możesz przytoczyć przepis? To nie jest zaczepka z mojej strony ale czysta ciekawość ponieważ nie kojarzę takiej regulacji a KK mam raczej obcykany ;)

No troche rozpędziłem się z tym kodeksem karnym, teraz sprawdziłem dokładnie i chodzi o ustawe o prawach autorskich, ale kare dobrze pamiętałem czyli do 5 lat więzienia. (oczywiście za posiadanie jednej przerobionej konsoli nic nikt nikomu nie zrobi, chociaż moją policja zatrzymała :))

Chyle głowe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TooBad

Za konsole nic nikomu nie można zrobić. Za kupowanie pirackich płyt już tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rsnooz
    Za konsole nic nikomu nie można zrobić. Za kupowanie pirackich płyt już tak.

Za posiadanie przerobionej konsoli nie, ale za przerabianie i czerpanie z tego korzyści majątkowych to jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    prot
    No troche rozpędziłem się z tym kodeksem karnym, teraz sprawdziłem dokładnie i chodzi o ustawe o prawach autorskich, ale kare dobrze pamiętałem czyli do 5 lat więzienia.

Nie ma takiego przepisu w ustawie o prawie autorskim.

<baggus>Dobra Panowie(i Panie jeżeli zabierają głos tutaj). Temat nie jest od legalności przerabiania xboxa itp. Od tego macie dział off-topic. Uprasza się więc o trzymanie się tematu czyli aktualizacje dla HTC.

Edytowane przez baggus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak powrócić do stock SPL??

Ponawiam pytanie.

<baggus>Nie masz co ponawiać, bo od tego masz dział Hero, a nie nowości i plotki z tematem o aktualizacji dla HTC.

Edytowane przez baggus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rany... Przecież żaden producent nie obiecuje, że dany model dostanie x update'ów. Producent zapowiedział, że będzie 2.1 i tyle. Czy liczba aktualizacji i dostępnych na rynku akcesoriów determinuje jakość produktu lub wyższość jednej marki nad drugą? Wątpię.

Swoją drogą, weź pod uwagę fakt, że z punktu widzenia producentów akcesoriów, iPhone jest na rynku jeden (poza niedobitkami pierwszej generacji) dlatego bardziej opłaca się tłuc tysiące futerałów, stacji dokujących i innych bzdetów dla niego niż np. dla Hero, którego product life skończy się najpewniej w tym roku.

offtop!! to nie temat do dyskusji o waszych przemyśleniach tylko temat o aktualizacjach, chciałem się coś więcej dowiedzieć na ten temat a tu same pier***** przez kilka stron

bagus spl ma bezpośredni związek z tematem

Edytowane przez chosen one

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x