Skocz do zawartości
kondexlbn

Rysik S Pen kompletnie nie działa !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Note 2. Niestety od 3-4 dni ekran kompletnie nie reaguje na S Pen. Gdy używam palca ekran reaguje błyskawicznie. Z rysikiem nic się nie działo. Przez cały czas był w telefonie. Nie upadł , nie był zalany itp . Ktoś wie co z tym zrobić ? Dodam że telefon ma zrobionego root, wersja : n7100xxuemj9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejdź się do jakiegokolwiek sklepu elektronicznego, znajdź jakieś urządzenie Samsunga z rysikiem i sprawdź, wtedy wyjdzie czy uszkodził się rysik, czy może siadł digitizer :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Kupiłem jakiś czas temu NOTE 2. Przesiadłem sie z S3. Po jakimś miesiącu użytkowania szaleje mi rysik. mianowicie jak jest około 1 cm nad ekranem zachowuje sie jakby go dotykał. moge np przewijać ekran, treść. poruszając sie po menu wygląda to jakbym klikał bo wchodzi mi w apki. prosze o jakieś pomysły co mogło sie stać. telefon ma jakiegoś roota z xda ale nie wiem co dokładnie. proszę o jakieś pomysły co mogło sie stać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia/Moje urządzenie/Rysik S Pen

Sprawdź czy masz włączone Air view, jesli tak to wyłącz i sprawdź czy są zmiany

Generalnie to nie-stockowe systemy mają problemy z rysikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius
    mianowicie jak jest około 1 cm nad ekranem zachowuje sie jakby go dotykał. moge np przewijać ekran, treść. poruszając się po menu wygląda to jakbym klikał bo wchodzi mi w apki. prosze o jakieś pomysły co mogło sie stać.

To normalne - rysik działa nawet jak nie dotykasz nim ekranu urządzenia, w pewnej odległości od niego - popatrz choćby na filmiki na YT które to pokazują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi