Skocz do zawartości
Romek83

Pojawil sie android 4.4.2

Rekomendowane odpowiedzi

sam czekam już na ten ROM, od dłuższego czasu bo poprzedni działa mi bardzo nie stabilnie. Wkurza mnie najbardziej to że TAB często nie nadąża za tym co piszę - piszę całe zdanie a tab się chwilowo wiesza i często później po kilku sekundach się pojawia dopiero całe zdanie na wyświetlaczu, ale niektórych słów brak... Ciekaw jestem czy w 4.4.2 też tak będzie, bo może to nie wina systemu, lecz samych parametrów technicznych urządzenia, jak pamięć RAM i procesor...

Na XDA już jest dostępny ROM 4.4.2 deoxed i rooted ale z poziomu recovery wywala mi błąd instalacji... To samo w przypadku romu nie zrootowanego. Czekam więc na jakieś inne "przeróbki" bo KNOXa nie chcę...

Do addict83:

Właśnie ten ROM miałem na myśli. Udało Ci się go zainstalować?

Instalowałeś ten ROM? Ma KNOXA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sam czekam już na ten ROM, od dłuższego czasu bo poprzedni działa mi bardzo nie stabilnie. Wkurza mnie najbardziej to że TAB często nie nadąża za tym co piszę - piszę całe zdanie a tab się chwilowo wiesza i często później po kilku sekundach się pojawia dopiero całe zdanie na wyświetlaczu, ale niektórych słów brak... Ciekaw jestem czy w 4.4.2 też tak będzie, bo może to nie wina systemu, lecz samych parametrów technicznych urządzenia, jak pamięć RAM i procesor...

Na XDA już jest dostępny ROM 4.4.2 deoxed i rooted ale z poziomu recovery wywala mi błąd instalacji... To samo w przypadku romu nie zrootowanego. Czekam więc na jakieś inne "przeróbki" bo KNOXa nie chcę...

Do addict83:

Właśnie ten ROM miałem na myśli. Udało Ci się go zainstalować?

Instalowałeś ten ROM? Ma KNOXA?

Też czekam aż ktoś sprzeda info odnośnie tego 4.4.2. Napisałem do gościa na XDA w sprawie Knoxa. Co do pisania to u mnie sprawę rozwiązała klawiatura Google. Jest trochę szybsza i mniej zamula.

[APK] Official Google Keyboard v3.1.2 [updat… | Galaxy S4 | XDA Forums

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja używam, na wszystkich urządzeniach switftkey...

No to cierpliwie czekam na działający 4.4.2 do mojego P5200 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogole to bedzie oficjalny kit kat do wgrania przez OTA? Czy raczej nie ma na to szans?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irodal

Od wczoraj jest oficjalny kitkat dla Francji. Pewnie można go wgrać odinem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest w końcu KitKat dla Tab3 LTE, narazie brandowane Orange dla Francji i Hiszpanii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jak udało się komuś zainstalować na P5200 ten kit kat 4.4.2 ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi się udało poprzez TWRP, lecz musiałem najpierw te recovery zaktualizować bo na starszym jakie miałem cały czas mi wywalało "FAILED".

Ogólnie to działa dobrze. Jedynie z galerią mam problem. Baaardzo długo wczytuje, ale być może to dlatego że nie zrobiłem FULL WIPE'a lecz jedynie cache, dalvik i jeszcze jedno - nie pamiętam co dokładnie ale w TWRP 3 rzeczy były.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

mareks6 czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i doprecyzować info o wersji TWRP inaczej jest ona niepełna ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi