Skocz do zawartości
Romek83

Pojawil sie android 4.4.2

Rekomendowane odpowiedzi

czadar

chodziło o wersję, nr, w temacie na xda jest i 2.7.0.0 i 2.7.1.0 więc dalej nie wiemy na jakiej jedziesz ... sprawdź nr w recovery .. jest u na samej górze z prawej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

ok, teraz wszystko jasne ... wersja którą masz jest wersją wysokiego ryzyka bo ludzie piszą że mają z nią duże problemy (bugi) więc jeśli udało Ci się wgrać nowy rom bez przygód to masz farta ... teraz pozostaje poczekać czy tak samo będzie z działaniem softu .... daj znać po kilku dniach jak to wszystko chodzi ...

ps. dla informacji sam posiadam poprzednią wersję TWRPP 2.7.0.0 na którą jak na razie nie narzekam dlatego gdy pojawiła się nowsza, ale problematyczna, stwierdziłem że lepiej poczekać na poprawki albo na jeszcze nowszą, czyli obecnie 2.8 (na razie nie znalazłem na naszego taba)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co taka cisza? Jest już XEO dla P5200.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

cisza jest bo jeszcze nikt nie pobrał ... serwery są masakrycznie obciążone ... jak komuś się udało pobrać to niech umieści na przystępnej chmurze a wtedy na pewno będzie większy ruch w wątku ;)

UPDATE: widzę że wszyscy aż się garną :znudzony: ... zapodałem link do nowego romu tutaj

Edytowane przez czadar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem przez OTA. Z nowości to przestał działać Dolphin Browser - nie ładuje stron.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

@UP

nie pisz o co przestało działać jeśli nie było i nie jest wbudowane w tym romie ... i aktualizowałeś przez OTA czyli najpewniej bez full wipe ... to nie ma sensu ... przecież JB i KK mają odmienne architektury stąd niektóre aplikacje muszą być pobrane ponownie z poziomu KK (jeśli mają swoje odpowiedniki na tę wersję andka) ale, co najważniejsze , tab powinien być przywrócony do ustawień fabrycznych by wyczyścić śmieci/ustawienia po poprzednim systemie ...

reasumując, prawidłowe postępowanie po wgraniu całkowicie nowego systemu to full wipe, ustawienie od nowa, pobranie aplikacji dedykowanych ... dopiero wtedy możemy stwierdzić czy coś działa czy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bez wipe`a też można. to moja pierwsza aktualizacja przez OTA więc testuję. jeżeli będzie więcej problemów to pójdzie wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

pewnie że można ... ale nie jest zalecane ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi