Skocz do zawartości
Romek83

Pojawil sie android 4.4.2

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego obalam mit :) oprócz niesprawnego dophina działa bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

addict83 takie zalecenie to nie jest mit i z mitologią ma mało wspólnego :facepalm1: ... ale co ja tam wiem i developerzy zajmujący się tym na co dzień :help: ...

Edytowane przez czadar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema. Pobrałem już kitkata i wrzucam kilka screenów. Tablet nie muli i wszystko działa. post-286873-14255754572684_thumb.jpg

post-286873-14255754571435_thumb.jpg

post-286873-14255754571717_thumb.jpg

post-286873-14255754572002_thumb.jpg

post-286873-14255754572282_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam Tab P5200 dostał przez OTA. Ja akurat puściłem bez szczyszczania, żeby przykrości dzieciakowi nie robić.

Wszystko chula, jest tylko jeden irytujacy komunikat w centum powiadomień, że zainstalowano kartę pamięci przy każdym uruchomieniu. Appki przeniesione na kartę oczywiście działają, przenoszenie na kartę też działa.

Na zewnątrz nie widać jakiś dużych zmian, samsung i tak wszystko obudował swoją nakładką.

Pytanie: Nie wiecie jak to jest w naszym Samie z funkcją TRIM ? Jest zaimplementowana ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla Wersji LTE można spokojnie można instalować te brandowane Od Hiszpańskeigo Orange?

Jest tam Nasz język?>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masakra..... jaki teraz Tablet jest...............szybki :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

@Termin100000

funkcja TRIM jest teoretycznie wbudowana od antka 4.3 we wszystkich smartfonach i tabletach ale ... jak nie ma informacji można sobie to sprawdzić i wymusić tym ... z drugiej strony mamy teraz w tabie KitKata i jest szybszy więc być może nie chwaląc się po prostu ją uruchomili ...

info o karcie ... nie przesadzajmy, żeby tylko takie problemy były ... w końcu po co taba restartować co pięć minut ;) ... mnie za to zawsze irytują apki/śmieci i reklamy ... ale to szybko załatwiłem po zrootowaniu :D

@ radzi18

w hiszpańskim powinien być j.polski ... najlepiej ściagnij rom, wypakuj i sprawdź przed flashem

Edytowane przez czadar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irodal

Dziś pojawił się Kitkat dla 5210 : Francja, Grecja, Węgry. Może niedługo dadzą XEO dla 5210...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, że dolphin przestał działać po aktualizacji. Mi dodatkowo tab przestał widzieć kartę pamięci. Jutro sformatuje i zobaczymy jak będzie z odczytem aplikacji z sd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

@UP

zdecyduj się ... tab nie widzi karty sd czy nie widzi aplikacji ? ...

ja tam kartę swoją widzę i wszystko co na niej jest ale mam tab zrootowany co rozwiązuje problem ...

niestety od KK google wprowadziło brak możliwości zapisu na karcie sd przez programy zainstalowane przez użytkownika ... możecie sobie przechowywać tam filmy, muzykę dane i tyle ... apki będą to czytały ale np okładek płyt nie wrzucą .... Total Commander który dotąd działał bez problemu od lat też nie działa nawet gdy da się mu roota ... dopiero root i to rozwiązuje problem ... mam jednak nadzieję że developer da jakiś update do TC bo to naprawdę dobra apka

Edytowane przez czadar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi