Skocz do zawartości
Romek83

Pojawil sie android 4.4.2

Rekomendowane odpowiedzi

Mi juz sciaga, dam znac co i jak po instalacji:-P

Wysłane z mojego LT26i

---------- Post dołączono o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Wiele się nie zmieniło, ale jestem zawiedziony:-( brak Mozliwosci zmiany na ART...

Wysłane z mojego LT26i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irodal

Po aktualizacji zrobiłem reset do ustawień fabrycznych. Zainstalowałem dolphina ... i nie wczytuje stron. Ogólnie nie widzę różnicy w szybkości działania taba po aktualizacji.

Po wyłączeniu jetpack w dolphinie zaczął wczytywać strony.

Aktualizacja przez OTA.

Edytowane przez irodal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawił się XEO dla GT-P5210, jednak przy próbie aktualizacji przez OTA nadal nic - najnowsze aktualizacje zostały zainstalowane. Czy wymaga to czasu, aby aktualizacja do 4.4.2 pojawiła się przez OTA? Czy jedyną metodą jest Odin i/lub Kies?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem przez OTA

Wysłane z mojego LT26i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Po aktualizacji zrobiłem reset do ustawień fabrycznych. Zainstalowałem dolphina ... i nie wczytuje stron. Ogólnie nie widzę różnicy w szybkości działania taba po aktualizacji.

Po wyłączeniu jetpack w dolphinie zaczął wczytywać strony.

Aktualizacja przez OTA.

o jetpacku nie pomyslalem. dzieki ci!

u mnie dodatkowo wywala facebooka. wlacze przesune w dol lub wejde w powiadomienia i po prostu go wywala. ogolnie randomowy problem. ktos ma podobnie? aktualizacja przez ota. full wipe zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziwne. Tablet kupiłem w elektromarkecie więc na 100% powinien mieć soft niebrandowany, czyli XEO. Niestety w dalszym ciągu via OTA nie widzi mi aktualizacji. Jak sprawdzić jaki jest soft w sensie z jakim kodem regionu? Wg zakładki w Ustawieniach wersja jest JDQ39.P5210XXUANB4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie, nie każdy dostaje aktualke przez OTA tego samego dnia, musicie poczekaç;-)

Wysłane z mojego LT26i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    o jetpacku nie pomyslalem. dzieki ci!

u mnie dodatkowo wywala facebooka. wlacze przesune w dol lub wejde w powiadomienia i po prostu go wywala. ogolnie randomowy problem. ktos ma podobnie? aktualizacja przez ota. full wipe zrobiony.

Mam to samo z fb. Zacząłem wchodzić przez przeglądarkę.

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

Aktualizacja przez OTA nie musi pójść całkowicie dobrze. Ma ona to do siebie w większości, że najpierw sprawdzane jest to co jest na sprzęcie i dopiero ściągana właściwa paczka do wersji (dlatego jednemu użytkownikowi ściąga się więcej a innemu mniej). Jeśli coś pójdzie nie tak to mamy problem bo możemy mieć wykastrowany ROM a więc i błędne działanie, ale zdarza się to dość rzadko, ale jednak może. Full wipe więc tutaj nie pomoże. Wprawdzie KIES też może dać podobne rezultaty, a nawet bardziej bo jest po prostu niedopracowany, niemniej pozwala sprawdzić i naprawić ostatnią aktualizację. Najlepiej i najpewniej działa instalka przez ODINa i tę metodę preferuję. Uważać tylko trzeba na podstawowe zasady przed odpaleniem a nic się nie stanie (bateria min 70%, wyłączone procesy KIES w systemie na pc, nie zmienianie niczego w ustawieniach ODINa, wskazanie właściwego pliku softu w pozycji PDA, poczekanie aż zostanie sprawdzona integralność pliku)

Jednym słowem nie pozostaje nic innego jak powtórzyć instalkę ... pełną ... (potem full wipe). Dopiero wtedy można wykluczyć błędne działanie nowego ROMu i zastanowić się czy nie jest to problem przypadkiem apki nie dostosowanej jeszcze do nowego softu. To akurat się zdarzyło przy KK i część aplikacji czeka na poprawki developerów.

Edytowane przez czadar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i lipa :( po podłączeniu przez KIESa okazało się, że mam TABa z softem niemieckim DBT. I aktualnie dla tego regionu nie ma KK. Albo skorzystam z ODINa i wrzucę XEO albo muszę cierpliwie czekać na wydanie KK dla Niemców i wtedy skorzystać z aktualizacji OTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi