Skocz do zawartości
Lakomczuch

Quantum400 - Nie działa GravityBox.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno zrobiłem roota, zainstalowałem Xposed Framework. Zainstalowałem Gravitybox, mimo, że zrobiłem wszystko według tego, co było w instrukcjach, Gravitybox nadal nie działa. Odinstalowywałem, restartowałem z poziomu Xposed, jednak nic nie działa, zainstalowałem przed chwilą XuiMod, to już śmiga. Czy ktoś też miał problemy z GravityBox? Czy może na tym modelu ten mod nie działa? Jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mokry

Ja mam gravitybox na q400, przenieś zarówno xposed oraz gravity box na pamięć telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Ci bardzo. Nawet nie pomyślałem, że to może być przyczyną. Już zadziałała apka. Powiedz mi jeszcze, jeżeli możesz, z czego wynika różnica w wyglądzie szybkich ustawień w q4 i q400? W q4 jest to wygodniejsze, klikając na kafelek z wi-fi od razu włącza się wi-fi, a w q400 przekierowuje do ustawień wi-fi i dopiero tam się włącza. Czy przez Graviti właśnie da się to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie testowałem czy przez Gravity da się zmienić, ale na pewno po oficjalnej aktualizacji do 4.4.2 zostaje to zmienione. Kliknięcie uruchamia, a przytrzymanie przenosi do ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi