Skocz do zawartości
majczu

Majczu Custom ROM

Czy mam kontynuować wstawianie tego ROMu?  

41 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy mam kontynuować wstawianie tego ROMu?

• Tak
        36
      • Nie
        5

Rekomendowane odpowiedzi

tycobb

no to czuję, że muszę dziś pobawić się w instalowanie :D super robota...jestem jak najbardziej na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu
    Popraw link do "Moje wszystkie ROMy"

Czemu? U mnie działa jak najbardziej. Przenosi mnie do folderu i z niego mogę pobrać ROMy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TooBad

Odpowiadam na załosnego posta użytkownika który ma 27 lat, a nie może przeboleć, że ktoś zagłosował na nie:

Z tego powodu, że nie ma tam kilku aplikacji które używam. Ankieta jest publiczna. Nie wiesz co to demokracja? Uważam, że rom nie wnosi nic innowacyjnego. Dodaj obsługę bluetooth to wtedy chętnie zagłosuje na tak.

Po screenach mogę ocenić rom również wizualnie, dlatego też niektóre elementy mi się nie podobają.

Inna kwestia to masz licencje, że dodajesz MyBackup Pro do tego telefonu bez zgody autora? (wersja full czy 30 dniowa?)

Jeżeli full to bez sensu ponieważ przestanie działać przy najbliższym update.

Proszę o szczere opinie osób, które go używają/chciałyby używać, a nie zazdrosnych? dzieciaków, które mają problemy ze sobą. Wiem kto i dlaczego wcisnął jedną ankietę na "Nie" dlatego to napisałem.

No masz szczerą. Logika się kłania Panie dorosły. Chciałem używać, a niestety mi się nie podoba. Także mogę głosować, bo sam tak napisałeś. Nie wiesz dlaczego nacisnąłem na "Nie". Dopiero teraz się dowiedziałeś. Dla Twojej wiadomości nasz wiek jest porównywalny, więc Ty również jesteś dzieckiem skoro ja nim jestem.

Edytowane przez TooBad
    ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

To nie jest wątek do tego typu wypocin. Nie masz roota więc po co głosujesz, że nie ma kilku aplikacji, które zresztą możesz sobie doinstalować. Nie będziesz wrzucał tego ROMu bo jak napisałeś w innych postach: nie masz zamiaru robić roota. Więc nie widzę sensu Twoich głosów w tym temacie. Dlatego napisałem, że powinny głosować osoby, które sprawdziły ten ROM a nie osoby, które nie mają możliwości i nie chcą wgrywać żadnych nieoficjalnych ROMów dla swojego telefonu.

Ta praca jest dedykowana dla osób, które z tego korzystały i mogą ocenić. Tak jak wspomniałem nie boli mnie, że ktoś wcisnął "Nie" bo robię to dla siebie, żeby mieć szybki, czysty, spersonalizowany ROM pod swoje preferencje. A jeżeli komuś przy okazji by się moja praca spodobała to mogę ja tu wrzucać. Mam łączę jeżeli chodzi o uplink 256 kilo więc uwierz mi, że dla mnie jest to męczarnia wrzucać pliki o wielkości około 90MB.

Prosiłbym Cię żebyś nie zabierał więcej głosu w tym temacie jeżeli nie używałeś tego ROMu i nie masz zamiaru.

Odnośnie MyBackup. Jest to wersja Full, której nie trzeba aktualizować żeby z niej korzystać. Więc nie jest to bez sensu. I nie, nie mam zgody autora. Napisz do niego informację, że ją umieściłem w tym ROMie. Ty pewnie wszystkie aplikacje masz kupione u siebie w telefonie albo używasz tylko tych, które są bezpłatne...

Koniec offtopu w tym temacie. Jeżeli to się nie zakończy będę prosił Moderatora o kasowanie takich postów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Majczu nie wdawaj się w takie dyskuje. Rób dalej swoje ;).

Generalnie przydałaby się wersją Modaco z tym naszym ulubionym theme i bez tych Stock.apk i innych które za każdym razem przez adb się wywala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

To przecież ta wersja jest bez tych wszystkich bzdur ;) zobacz log zmian to się dowiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    itzeq

Świetna robota. nie używałem bo nie chce mi się na razie wracać z romu 3.2 na 3.1 ale z opisu wynika że to jest właśnie to czego szukam więc jak tylko pojawi się coś na bazie 3.2 to na pewno skorzystam. Wyrażam podziw i gratuluję dobrej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tycobb

@majczu: wielkie dzięki, że chcesz się z nami dzielić swą pracą :) Zatem zainstalowałem Twój ROM i...nie wiem dlaczego nie ma u mnie:

1. Barcode Scanner

2. Andexplorer

3. zaktualizowany Titanium Backup, WiFi Tether i ShootMe

4. Advanced Task Manager

Czy może być to spowodowane tym, iż nie robiłem update ROM-u MoDaCo tylko instalowałem na czysto Twój?? :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jell

majczu - no z tym mybackup to faktycznie przegiales pauke.

btw. "Ty pewnie wszystkie aplikacje masz kupione u siebie w telefonie albo używasz tylko tych, które są bezpłatne..." - ja tak mam i na telefonie i na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi