Skocz do zawartości
majczu

Majczu Custom ROM

Czy mam kontynuować wstawianie tego ROMu?  

41 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy mam kontynuować wstawianie tego ROMu?

• Tak
        36
      • Nie
        5

Rekomendowane odpowiedzi

TooBad

Dla Twojej wiadomości jestem na aplikacji prokuratorskiej, więc moim obowiązkiem jest przestrzeganie prawa, dawanie przykładu innym i posiadanie nieskazitelnego charakteru. Uważam, że posiadanie i korzystanie z płatnych aplikacji komputerowych jest wysoce niemoralne jeżeli nie uiścimy za nie opłaty. Rozpowszechniasz oprogramowanie (nieważne, że jest tanie) i okradasz twórce Mybackup. Zdaje sobie z tego sprawę, że większość w naszym kraju posiada nielegalny soft (Windows etc), ale napisanie posta "I nie, nie mam zgody autora. Napisz do niego informację, że ją umieściłem w tym ROMie" jest poniżej wszelkiej krytyki. Nie muszę tego robić. Są inne środki do egzekwowania praw m.in. pociągnięcie do odpowiedzialności karnej za piractwo komputerowe.

Inną sprawą jest to, że w Polsce nie można oficjalnie kupić na markecie aplikacji, więc przymykam na to oko. Pamiętaj, że jeżeli nie możesz jej kupić to jest opcja DONATE na stronie twórcy i możesz zapłacić za aplikacje.

Pozdrawiam i życzę więcej pokory na przyszłość.

Lektura gdyż nieznajomość prawa szkodzi. W ramach ostrzeżenia - z życzliwości gdyż wcale tego nie muszę robić::

Art. 116.

1. Kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom rozpowszechnia cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Artykuł 278 Kodeksu karnego (kk)

§ 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Edytowane przez TooBad
    ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Wiem, że tak jest nie musisz mi o tym mówić. Wystarczy wejść w dział download i wszystkie płatne aplikacje mamy jak na talerzu. I do Twojej wiadomości ja zapłaciłem za tą aplikację. Dzięki rootowi mam dostęp do płatnych aplikacji. Tak jak wspomniałem robię ROM dla siebie więc dodaję aplikacje, które kupiłem. Też nie popieram okradania w ten sposób twórców. Większość aplikacji płatnych mam zakupionych. Jeżeli aplikacja działa poprawnie to czemu mam nie zapłacić za nią?? W komputerze również mam oryginalne oprogramowanie bo nudzą mnie już czasy jak za gówniarza trzeba było czegoś używać jak rodzice nie mieli kasy. Więc proszę Cię nie praw mi kazań. Nie od tego jest ten temat. Czemu nie atakujesz działu download? Gdzie aplikacji i gier są setki?

@tycobb spróbuj jeszcze raz. Sprawdziłem u siebie. Specjalnie odinstalowałem te aplikację i wrzuciłem ROM i zainstalowały się.

Edytowane przez majczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanko bo muszę zmienić kartę pamięci i zamierzam wrzucić nowy rom i zastanawiam się na tym twoim

Czy opłaca się go wrzucić czy poczekać jak będzie finalna wersja 3.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Ja go używam i jestem bardzo zadowolony. Jest to po prostu ROM Modaco 3.1 z wgranym motywem Black Eclair i wyrzuconymi śmieciami, których praktycznie nikt nie używa. Działa szybciej niż oryginalny bo mniej się muli i ma więcej RAMu wolnego, ponieważ mniej procesów działa w tle. Ja średnio zmieniam ROM co 1-2 dni przez nandroid backup. Jeżeli nie zmieniasz często to poczekaj sobie na stabilną 3.2.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jell

ja jestem leniwy i zmieniam gora raz na 3 tygodnie, ale w/g mnie nie warto czekac, tj. warto brac to co jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

leniwy to nie jestem ale zastanawiam się właśnie czy poczekać na stabilną wersję 3.2 czy zmienić kartę już teraz i wgrać ten ale chyba to i tak nie jest temat na dzisiaj jutro się zastanowię i się zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Niedługo wstawię tą samą wersję tylko z motywem w wersji 1.4. Różni się ona trochę od tej. Zobaczycie na screenach ;)

Dodam jeszcze jakiś programik może. Pokombinuję jeszcze z wrzuceniem tego do Modaco 3.2 beta 2 ale wątpię, żeby teraz udało mi się z tym frameworkiem coś zrobić :(

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje wywalić z romu aplikacje typu non-free (żeby uniknąć kontrowersji - ewentualnie ankieta, w której ja bede na nie odnośnie tego typu aplikacji :) ).

I pytanie - HTC mail dużo zasobów zabiera ? bo ja osobiście wole go niż gmail i teraz tak jakoś czuje się jak bez ręki :) Ewentualnie, czy możesz gdzieś udostępnić .apk z HTC mail ?

Poza tym bez zastrzeżeń :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak skuszę się na wgranie tego romu bo dzieciak poszedł spać a ja nie mam co robić :)

Przynajmniej zmienię sobie kartę pamięci

@edit

Zainstalowane tylko zastanawia mnie 1 rzecz

Ekran blokady w 1 poście jest inny niż ten co ja mam,u mnie został standardowy od hero

Edytowane przez Speedo1544

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi