Skocz do zawartości
Maniakos94

Dylemat! Telefony do 1000 zł! Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam : )

Mianowicie borykam się z problemem kupna odpowiedniego telefonu. Moim problemem jest to ze telefon, który chciałbym mieć jest za drogi dlatego mój wybór ograniczyłem do chińskich telefonów.

1. Kingzone K1 Turbo - ma wszytko czego potrzebuje ale 5,5 cala to trochę przesada i pytanie do was - czy ktokolwiek z was ma telefon takich gabarytów i na początku bał się rozmiarów ale z czasem przyzwyczaił się do niego?

2. Xiaomi MI3 - telefon idealny, ale (oczywiście ALE musi być ; / ) 16 GB pamięci to dla mnie za mało (w poprzednim a820 4 + karta 16 i niestety brakowało miejsca ).

3. JIAYU S1 - wszystko ok aczkolwiek nie wiem czy bateria jest odpowiednia i brak HSPA + co ( chyba ) może skutkować wolniejszym pobieraniem danych.

4. JIAYU G4S - tutaj jest ekstra (nawet zagęszczenie pixeli mnie, aż tak bardzo nie denerwuje). Jest najtańszy i mocny ale znowu brak HSPA + . Pamietam, że za czasów Lenovo w miejscu sygnału sieci widniał symbol H+ i zauważałem znacznie szybsze działanie podczas surfowania. Nie wiem, dlatego mam nadzieje, że któryś z was mi pomoże.

Ewentualnie jakieś rozsądne alternatywy do tej kwoty OPRÓCZ telefonów używanych : )

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dicota

Do 1000zł to Samsung Galaxy S4, nic innego. Fakt używany ale kilka dni w stanie idealnym można wyrwać.

Ewentualnie One Plus One, ale 150zł trzeba dorzucić no i 5,5 cala - trochę spory ale za to bez kompromisów - najszybszy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko, że jestem ZMUSZONY kupić telefon dual sim ; / to główny wymóg o którym nie wspomniałem a jednak one plus one jest za drogi i niestety nie jest dual sim..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

To pozostaje mi3 ;) chociaż nie rozumiem dlaczego mówisz jakby MI3 nie było 64gb też :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz niech mi ktoś powie, czemu mój post został usunięty?! Nawet nie dostałem powiadomienia na pw -_-. Mi3 nie ma duala! Zagęszczenie pikseli w G4s jest wystarczające. A po co ci HSPA+ do przeglądania neta? No chyba że coś pobierasz. Ja polecam ci bardzo g4s. Telefon super! Bateria-Super, Ekran-super, Muzyka-Super. Jedyne na co można w nim narzekać, to gps. A podobno jiayu ma wydać wersję z LTE.

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra zwracam honor S1 tez nie ma duala o.O ... i zainteresowałeś mnie patry77 muzyką. słyszałem ze G4S ma osobny procesor dźwięku. Jak to wygląda w praktyce ? Np. z innym odtwarzaczem również ten procesor działa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego nie wiem, czy działa na innym odtwarzaczu, ale powinien. Jiayu gra, tak jak wyżej napisałem SUPER! Nie wiem czy nawet nie lepiej, niż w sgs3, ale oczywiście na słuchawkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wolfson > yamaha :D ale jak to ma się w praktyce :P szkoda ale jiayu nigdy w rękach nie miałem :P a chętnie bym się nim pobawił :D

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary

Nie można się też patrzeć wolfson > Yamaha ponieważ S3 ma bardzo starego wolfsona który był zrobiony do telefonu ( jest bardzo malutki) a Yamaha z g4s jest używana w odtwarzaczach oraz jest sporo nowsza bardzo prawdopodobne ze gra o wiele lepiej niż wolfson z s3(który swoja droga jakoś super dobrze to nie gra)

Wysłano z G2 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możliwe :) wiem, ten wolfson juz ma swoje lata :)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi