Skocz do zawartości
plastman

TUTORIAL myPhone Cube - większa pamięć wewnętrzna (repartycjonowanie) + opcjonalny root / zmiana recovery

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem.. CHyba tak, jeśli możesz to podeślesz linka do sterowników?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sterowniki ma chyba dobre, wykrył telefon a na dole jest napisane mediatek preloader ... może uruchom ponownie komputer a potem program z prawami administratora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Upewniamy się, że mamy zaznaczone ptaszki tylko przy EBR1 i EBR2, po czym klikamy "Download" i podłączamy wyłączony telefon do komputera. Po kilku sekundach operacja powinna być zakończona wielkim "OK" . Odłączamy telefon.

Windows 8.1 - Poszło bez problemu, jednak pierw musiałem podłączyć pod kabel wyłączony telefon, a dopiero po podłączeniu kliknąć download.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Areco

Witam ma ktoś rom dla 4gigowej wersji Cube od producenta z najnowszymi poprawkami 1.10. Po wgraniu roota nie chce mi się zaktualizować.Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

koledzy powiedzieli wszystko (mój Cube ver 1.08 od play funkcjonuje - root + repartycjonowanie), ale reasumując dla Was skrócona instrukcja, tak żeby było prościej:

1. Root za pomocą iRoot - koledzy dawid i kapishi wszystko piszą - dzięki im za to ;)

http://forum.android.com.pl/f1469/root-za-pomocae-iroot-dziaa-a-i-nie-psuje-dotyku-492065/

2. Repartycjonowanie - wg opisu plastman-a - od środka wypowiedzi (OK, mamy roota, wgrane CWM recovery i wszystkie narzędzia windowsowe - czas na repartycjonowanie.):

http://forum.android.com.pl/f1469/myphone-cube-wiae-ksza-pamiae-ae-wewnae-trzna-repartycjonowanie-opcjonalny-root-zmiana-recovery-451771/

Na koniec pozostanie Titanium backup ze sklepu play i usunięcie apek playowskich - oczywiście jeżeli komuś się podobają to NIE;)

Tu zamieszczam link do WSZYSTKICH potrzebnych plików, które zgromadziłem i działają bo ja na nich robiłem (hasło:crprobert):

http://♥♥♥♥♥♥♥♥.pl/crprobert/MyPhoneCube zamiast serduch chomik.j

hasło jak ch***kcrprobert

Pozdrawiam!

crprobert

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myPhone na facebooku zapowiada aktualizację, która zwiększy partycję systemową do 2GB. Ma się pojawić w połowie marca dla telefonów z wolnego rynku. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tiriel

Dla Play także. Dopiero prawie po roku zrobili to z czym koledzy z forum już dawno dali sobie radę...Ładny wałek. Może programiści wzięli od nas te dwa pliki ebr i wsadzili do swej aktualizacji?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale zapłon, wow. Dziękuję za ich aktualizację. Już dawno sam sobie naprawiłem telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko smiga jak trzeba:hurra:

Polecam:zdrowko::zdrowko::zdrowko::zdrowko::zdrowko::zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączę się pod temat i zapytam co po za zmianą rozmiaru parytycji daje ta aktualizacja ? Partycje nie da się ukryć ogarnięte mamy od dawna, słownik polski również ... Cz aktualizacja wnosi coś czego na forum nie było?

---------- Post dołączono o 02:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:59 ----------

Bo chyba zaczynam podejrzewać że producent stworzył aktualizacje na podstawie manuali naszych kolegów ;) spakowali znalezione na forum pliki i aktualizacja sama się zrobiła :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi