Skocz do zawartości
plastman

TUTORIAL myPhone Cube - większa pamięć wewnętrzna (repartycjonowanie) + opcjonalny root / zmiana recovery

Rekomendowane odpowiedzi

czyli teraz mam pewność że repartycja nie koliduje z wersjami systemu, nie dziwne bo czemu by miała, jeżeli grzebiemy w plikach telefonu a nie systemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich, czy ktoś z Was spotkał się już z problemem "wariującego" dotyku. Mianowicie Cube w wersji 1.0.8 z Play, root wykonany przez iRoot zgodnie z instrukcją z innego tematu tego forum, oczywiscie zainstalowałem SuperSu i usunąłem chińskie krzaczki. Wszystko w porzadku było więc przeszedłem do zmian partycji zgodnie z 1 postem tegp forum. Po wipie i uruchomieniu chwilowo wszystko ok. Po kilku chwilach "zabawy" Cubem nagła wariacja dotyku. Wszystko sie włączało samo, dotyk działał ale cokolwiek nacisnąłem pojawiało się co tylko się dało, łącznie z akcją przycisków pod ekranem. Czy ktoś może powiedzieć o co chodzi i co zrobiłem źle?? Po wyjęciu baterii jest ok, ale co kilka chwil coś się naciska samo. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, ja nie miałem takiego problemu, może przywróć przez spft telefon do stanu fabrycznego (użyj backupu play 1.0.8 z Wątku kopia zapasowa i przywracanie czy jakoś tak) ja zawsze mając zaznaczone wszystkie kratki robiłem "update" nie "download" ... telefon będzie jak z dnia zakupu ... jeżeli dotyk będzie wariował to tylko na gwarancję oddać:(

Wybacz ze nie odpisałem Ci w WP ale po aktualizacji forum zniknęło logowianie przez FB, oczekiwanie na wiadomość odzyskiwania hasła trwa tak długo że zajmuje się czym innym a potem i tak mam problemy z linkiem odzyskiwania (dlatego na forum mnie za bardzo nie ma, a TAPATALK, jest strasznie niewygodne)

Powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ślicznie dziękuje za odpowiedź. Narazie szkoda mi tracic poczynionych modyfikacji, więc bedę myślał nad rozwiązaniem problemu. Backup i gwarancja będzie oczywiście ostatecznością. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    L3chus

Mam problem tego typu. Robię wszystko zgodnie z instrukcją zamieszczoną w poście i przy podłączeniu wyłączonego telefonu wyskakuje mi błąd 1012 za mało pamięci. Pousuwałem wszystkie akyualizacje, odinstalowałem aplikacje  i mam ponad 700 MB wolnego dysku. Da się pominąć ten błąd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś może wyjąć baterię na ok.5 sekund po wyłączeniu telefonu zanim go podłączysz pod usb?? Jest to opisane w poście dot. rootowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    L3chus

Tak wyjmowałem baterię,nic to nie daje. Mam SPFT 5.1343.01, w wersji 3.1316.0150 wyskakuje komunikat abym użył nowszej wersji oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, nie mam pojęcia czy to Ci pomoże ale łap jeszcze nowszą wersję SP Flash Tool (3.1352.01 (5.1352.01)):

http://d-h.st/w6v

http://www.mediafire.com/download/aix6jxmcbxmmc2b/SP+Flash+Tool+3.1352.01+%285.1352.01%29.rar.html

Sam nie pobierałem i nie sprawdzałem, bo nie mam takiej potrzeby, ale może tobie się uda coś zdziałać.

A masz wystarczającą ilość miejsca na partycji systemowej w komputerze?? No i spróbował bym zmienić sterowniki USB ew. sam przewód USB. Pamiętam, ze jak grzebałem w telefonie, to po każdej instalacji/deinstalacji sterowników i SPFT na komputerze musiałem go ponownie uruchomić, bo też telefonu nie widział. Powodzenia.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    L3chus

@up Nie wiem dlaczego ale zadziałało na Twojej wersji programu. Wielkie dzięki :)

Notatka od Moderatora: Preza
    wykrzyk.png Nie cytujemy postu poprzedzającego - patrz regulamin forum
    Edytowane przez Preza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ola100

Bardzo przepraszam, że zdaaję takie pytanie, ale mógłby mi ktoś napisać jak wgrać CWM na myPhone Cube? Będę bardzo wdzięczna (pytam, bo będę to robiła po raz pierwszy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi