Skocz do zawartości
plastman

TUTORIAL myPhone Cube - większa pamięć wewnętrzna (repartycjonowanie) + opcjonalny root / zmiana recovery

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jakbys mogl odp na mojepytanie ze wczesniejszego postu bylbym bardzo wdzieczny i prosilbym o linka do tutoriala jak to wgrac bo probowalem zainstalowac cube update przez boot loandera i nie ruszylo blagam bo juz mnie ten tel wkurza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzien dobry mam pytanie do madrzejszych ode mnie wszystko zrobilem jak bylo w poradniku i wyszlo super ale denerwuje mnie jeszcze jedno w tym tel na sofcie z pleya nie moge sobie w menu ustawiac w swojej kolejnosci aplikacji czy na tym sofcie jest taka mozliwosc abym wedle swojego widzi misie porzadkowal aplikacje jesli nie to czy jak zmienie room na niebrandowany to bede mial taka opcje jesli tak to prosilbym a linka pozdrawiam

Po pierwsze, uważam, że to głupie pytanie, i to nie ten dział, aby je zadawać. Po drugie, wgraj sobie jakiegoś launchera, bo sam KK nie oferuje takiej możliwości. Aplikacje są ustawiane alfabetycznie, jeśli chcesz je w innym porządku to zrzuć je sobie na pulpit i ustaw jak Ci się podoba. A Twój post po prostu został zignorowany, bo nie dotyczy tematu postu.

Tyle w tej sprawie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bido

Prose o wersje 1.08 play z rootem... Dzenkuje bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem 130MB wolnej pamięci, teraz mam 1,32GB... po prostu nie mogę się teraz napatrzeć na ten piękny widok :D

Nareszcie pójdą wszystkie aktualizacje WSZYSTKIEGO.

A do panów w serwisie myPhone: WSTYD !!! :zabawa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siwy87

Witam. Czy mogę repartycjonowanie ogarnąć na windows xp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc

Nie mogę przejść pierwszego kroku instalacji sterowników do telefonu

Po podłączeniu telefonu do PC pojawia się komunikat o znalezieniu

MT65XX Preloader, następuje próba instalacji sterownika, potem komunikat o braki sterownika

I NIC NIE DZIAŁA

Telefon jest super, ale z fabrycznymi ustawieniami pamięci nie da się pracować

PROSZĘ O POMOC.

P.S.

Wszystko robię jak w opisie, próbowałem na dwu komputerach WIN 7 32 i WIN 7 64 za każdym razem jest tak samo

co robię nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NavI89

mam pytanie. Zrobiłem wszystko jak w instrukcji. Po wykonaniu

7.Odpalamy telefon - są trzy opcje:

a) dla ceniących bezpieczeństwo: odpalamy bootloader (vol+ + power) i wybieramy opcję WIPE/FACTORY RESET

telefon przywraca mi się całkowicie do ustawień fabrycznych z wszystkimi stockowymi aplikacjami.

teraz moje pytanie. Czy da się przywrócić wszystko jak sprzed roota i poszerzania pamięci wew, oczywiście pozostawiając pamięć rozszerzoną. Wykonałem backup'a. Jak go przywrócić? proszę o wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Sterowniki się przydały, ale pomogło VolumeDown- oraz najnowszy SP Flash. Teraz CUBE śmiga, aż miło popatrzeć.

P.S.

Mam pytanie. Czy te pozostawione 400 Mb jest potrzebne? Może możnaby się ich pozbyć i mieć dodatkowe 400Mb na aplikacje, i tak bez karty SD nie można korzystać w pełni z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ADINI

Lepiej troche tej pamieci zostawic bo moze czasem cos tam wskoczyc albo jak zepsuje sie karta sd to zeby nie bylo problemow, chociaz w next mialem 250 tej pamieci i bylo ok takze ze 200 jeszcze pewnie mozna by bylo bezpiecznie urwac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi