Skocz do zawartości
PatSz

Nova N450 - nowa marka urządzeń mobilnych

Rekomendowane odpowiedzi

PatSz

Witam.

Słyszeliście już o smartfonach firmy NOVA ?

Zastanawiam się nad kupnem ich telefonu o modelu N450.

NOVA N450

Co sądzicie o tym telefonie ? Myśle że jak na tą cene ma on wiele do zaoferowania.

Tekst od producenta "Nasze produkty cechują się bardzo wysoką jakością wykonania, dbałością o szczegóły oraz oczywiście najniższymi możliwymi cenami. Na polu elektroniki użytkowej działamy już od wielu lat, znajomość rynku oraz najnowszych trendów pozwala nam na dopasowanie naszego portfolio do indywidualnych potrzeb klientów oraz zapewnienie im potrzebnej pomocy i serwisu po zakupowego."

Jeśli jest to zły dział to prosze o przeniesienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    G.K.

Wypisz, wymaluj Star W450:) Zresztą na Allegro już widziałem kilka takich smartfonów o różnych nazwach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze swojej strony mogę tylko dodać, że kupiłem ten telefon i jestem bardzo zadowolony. Zarówno jego działaniem, wykonaniem które jest dość solidne, no i czasem realizacji zamówienia. Bardzo dobry kontakt z chłopakami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie mają dwa Smartfony w ofercie. Jak by był jakiś z wyświetlaczem 5 cali to może bym wymienił mojego Overmaxa. Poza tym specyfikacja jak wszędzie.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z VertisPLUS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

a udało Ci się uruchomić gpsa? u mnie w nova450 jest problem bo nie wyszukuje satelitów, próbowałem różnymi aplikacjami wyszukać satelity ale nic to nie daje.

Pozdrawiam

Robert

---------- Post dołączono o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Witam,

a udało Ci się uruchomić gpsa? u mnie w nova450 jest problem bo nie wyszukuje satelitów, próbowałem różnymi aplikacjami wyszukać satelity ale nic to nie daje.

Pozdrawiam

Robert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, posiadam telefon NOVA N450. Pękł ostatnio mi ekran i nie mam co z tym fantem zrobić.. Nigdzie nie mogę znaleźć do niego tego ekranu, a bardzo zależy mi na jego wymianie. Wiecie gdzie może taki kupić albo jakiś inny ekran, który będzie w nim działał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już pseudo marka nie ma smartfonów w ofercie :P przynajmniej na chwilę obecną, co do Stara W450 z inną nazwą to nie był zły telefon rok temu za przyzwoite pieniądze ale na dzisiejszą chwilę to może być dla kogoś o bardzo małych wymaganiach lub początkującego z androidem.Płynność systemu i działanie jak najbardziej ok, gorzej z GPS, ekranem i trwałością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    G.K.
    Witam, posiadam telefon NOVA N450. Pękł ostatnio mi ekran i nie mam co z tym fantem zrobić.. Nigdzie nie mogę znaleźć do niego tego ekranu, a bardzo zależy mi na jego wymianie. Wiecie gdzie może taki kupić albo jakiś inny ekran, który będzie w nim działał...

Ciut wyżej pisałem że to telefon identyczny ze Star W450.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Srr za odgrzebywanie tematu.

Potrzebuje fachowej porady co do w miarę prostego roota telefonu NOVA n450.

Próbowałem paru sposobów i jak na razie, tylko zaśmieciłem fona .

Na dodatek paru aplikacji nie zdołałem odinstalować.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi