Skocz do zawartości
TomSy

długie ładowanie?

Rekomendowane odpowiedzi

vvti

No i mnie trafiło. Obie sztuki G3 które mam w domu nie ładują się już szybko.

Nie jest to wina ani kabla ani ładowarki tylko samego telefonu, inny telefon oryginalnym zestawem LG ładuje się szybko, a G3 dowolnymi zestawami ładowarka-kabel ładuje się 500mA, czasem ciut mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja zglosiłem problem wolnego ładowania do serwisu i mają mi przysłać nowy kabel, ponieważ jak zmieniłem na kabel od S5 ładuje się normalnie ( 15-100% 1.5 h )

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Na kablu do Galaxy Tab 3 też ładuje się normalnie więc u mnie to napewno wina kabla.

Edytowane przez Vivaldi33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

O, i jeszcze jedna ciekawostka. Telefon po naładowaniu do 100% co około minutę powiadamia, że się naładował, tj znika ten napis, że jest naładowany, wydaje dźwięk, po chwili znów pika i pojawia się powiadomienie o naładowanym. I tak w pętli :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz zaktualizowanego do androida MM?

No i mnie trafiło. Obie sztuki G3 które mam w domu nie ładują się już szybko.

Nie jest to wina ani kabla ani ładowarki tylko samego telefonu, inny telefon oryginalnym zestawem LG ładuje się szybko, a G3 dowolnymi zestawami ładowarka-kabel ładuje się 500mA, czasem ciut mniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Tak, mam wgranego MM, V30A Play.

Wczoraj długo eksperymentowałem i u mnie jednak ładowarka jest winna. Po wyjęciu baterii z telefonu i ponownym jej włożeniu wszystkie inne ładowarki ładują dość szybko. Gdy podłączę oryginalną, to ładowanie oscyluje w rejonie 0,4A spadając czasem do 0,2A. i gdy podłączę znów inne ładowarki to ładuje się 500mA na każdej z nich. Czyli coś się w telefonie zawiesza. Gdy wyjmę baterię i podłączę dowolną inną ładowarkę to ładuje się szybko i sprawnie. Gdy podłączę go do oryginalnej to znów kaplica i telefon blokuje się na wolnym ładowaniu. Do czasu wyjęcia baterii mogę sobie wtykać co chcę, będzie ładował równo 500mA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz wczesniej o tym w jakims wątku pisałem że jak podłączyłem na chwilę ładowarkę od S5 to noralnie telefon się ładował. Ale u mnie na bank padł kabel bo na innym od Samsunga jest ok.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti
    Napisano (edytowane)

Dziś na chacie LG w 5 minut załatwiłem temat, wysyłają nową ładowarkę DHLem, ciekawe czy z kablem czy bez. Opisałem dokładnie usterkę, podałem imei i datę zakupu (co ciekawe dziś mija dokładnie pół roku od zakupu), podałem adres i czekam na paczkę.

Pobawiłem się chwil kilka w diagnostykę, u mnie ewidentnie w ładowarce padnięte jest gniazdo, tj każdy kabel jaki mam przestaje ładować przy ruszaniu nim w gniazdku. Pokuszę się o rozebranie i poprawę lutów.

Edytowane przez vvti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Daj fotki tej ładowarki w środku jak wygląda.

Wysłane z mojego Tab2A7-10F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Popieram prośbę z góry - ostatnio robiłem zdjęcia pcb ładowarki z Chin , co mi 2 jedna po drugiej padły, chętnie porównam do oryginału LG w środku.

<<<<N4>>>>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Próbowałem wczoraj rozłupać skorupkę, nie udało mi się. Co prawda tylko 10 minut próbowałem ale bez efektu. Macie pomysł jak ją wypatroszyć tak, żeby po operacji jeszcze przypominała ładowarkę?

Oczywiście zdjęcia wrzucę, w necie brak jakichkolwiek info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi