Skocz do zawartości
TomSy

długie ładowanie?

Rekomendowane odpowiedzi

paloc89

Czy moglibyście się wypowiedzieć na temat ładowania telefonu na nowym systemie? Mam bardzo dziwny problem, a mianowicie zauważyłem, że po aktualizacji mój telefon potrafi się ładować od 7h do 13h, aż osiągnie 100% ... Nie wiem czy wina leży po stronie ładowarki czy telefonu, czy też samego androida 5.0. Wcześniej do pełnego naładowania starczyły niecałe 2h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cubaza

Mam go od początku i nie potrzebuję tyle czasu na naładowanie. Normalnie mi się ładuje tyle ile powinien. A zrobiłeś wipe po instalacji piątki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paloc89

Piątkę zainstalowałem na czysto, także nie powinno być konfliktów ze śmieciami z poprzedniej wersji systemu. Może ktoś wie jak sprawdzić np napięcie podczas ładowania? Możliwe, ze problem jest z ładowarką ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej sprawdzić miernikiem ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paloc89

Żebym jeszcze taki sprzęt miał ;) myślałem raczej o aplikacji jakiejś, która by pokazywała jakim napięciem jest ładowania bateria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz telefon podłączony do ładowarki bezpośrednio kablem który dostałeś do g3 czy z przedłużaczem albo nie oryginalnym kablem?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buth11

Spróbuj inna ładowarkę bo lg g3 jest wrażliwy na tym punkcie, u mnie jest tak: mam dwie ładowarki a mianowicie oryginalną od Lg G3 i oryginalną od HTC One X i telefon na obu się ładuje podobnie ale jak włożę kabel z HTC do ładowarki od LG to telefon ma taki symptom że ładowanie się załącza i rozłącza a HTC One X na to nie reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paloc89

Do niedawna korzystałem z oryginalnego kabla, ale niestety się posypał i rozłączał w kółko dlatego teraz korzystam z kabla z lumii. Myślicie że powodem tego jest kabel innego producenta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No pewnie że tak, kabel ma ogromne znaczenie, nie zwrociles uwagi na to że dłużej musi się lądować po zmianie kabla?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paloc89

W sumie nie zwróciłem na to uwagi, ponieważ zmieniłem kabel w tym samy czasie co przeinstalowałem system na lizaka. Dlatego wpierw pomyślałem, że coś nie tak z system niż z samym kablem :) ale dzięki za spostrzeżenie, będę musieć zaopatrzyć się w coś alternatywnego, bo ładować 13h telefon to śmieszne ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi