Skocz do zawartości
TomSy

długie ładowanie?

Rekomendowane odpowiedzi

buth11

Wykrywa normalne ładowanie a ładuje sie z 45% do 100% w 1h 15min

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze ? Dzis mialem rano to samo, podlaczylem telefon po polnocy wstaje o 9 a telefon niedoladowany i komunikat "wolne ladowanie" czy cos takiego. Problem rozwiazany- kabel usb nie do konca docisniety w ladowarce:)

L7II->SGS3->Nexus4->SGS4->Nexus5->G2 16GB->GFlex->OneM7->AscendP7->OneMaxx->G2 32GB->SGS5->G3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Lollipopa od kilku dni, ale dopiero dziś wystąpił problem z ładowaniem. Połączyłam do ładowarki kablem i niby się ładował, ale czas do końca jaki pozostał to ponad 12 godzin. W ładowarce bezprzewodowej ładuje się trochę szybciej ale daleko mu do ładowania z poprzednich dni. Podłączyłem pod kompa i jakimś cudem naładował się do 100 % i bateria nawet trzymała jak wcześniej. Teraz znów podłączyłem telefon do ładowania i końca nie widać.

Robiłem hard reset i nie pomogło. Zmieniałem kable i ładowarki. Na każdej jest różnica, ale coś jest nie tak. Po naładowaniu telefonu czas który pozostał do rozładowania to dosłownie 1-2 godziny :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buth11

Masz jakiś proces w tle co ostro pochłania baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bendyz

Mam problem. Od jakiegoś czasu telefon ładuje mi się szalenie długo. Kupiłem na Aliexpress takie mały miernik który pokazuje jakie jest nateżenie prądu na porcie USB podczas ładowania i w przypadku mojego telefonu nie przekracza 0,5A. Sprawdzałem już kilka ładowarek - oryginalną, Sony, Samsung itd. Sprawdzałem też wiele kabli. Mam też ładowarkę indukcyjną której nie używam bo trzeba się namęczyć żeby idealnie telefon na niej położyć. Jak ją podpiąłem i położyłem idealnie telefon to miernik pokazywał 1,4A co wydało mi się dziwne, ale może dlatego ze bezprzewodowe ładowanie ma spore straty.

Ogólnie problem jest w tym, że telefon ładuje mi się całą noc - mniej więcej 5-6h, najgorsze gdy już pada a za chwile potrzebuje gdzieś jechać i nie mogę szybko sobie go podładować.

ROM - Fulmics ROM 1.6. Wczesniej miałem Cloudy i było to samo. Jeżeli chodzi o czas pracy na baterii to jest raczej normalny - 1-2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Chińska myśl technologiczna... a czy próbowałeś ładować zestawem oryginalnym, bez żadnych kombinacji w postaci tego miernika po drodze?

Stockowa ładowarka, oryginalny przewód - i również ładowanie trwa kilka godzin?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bendyz

Od tego się to wszystko zaczęło - oryginalna ładowarka i oryginalny kabel.  Mam też dobrą ładowarkę w samochodzie - daje max 5A na 4 portach i ona też świetnie ładuje, ale nie mój telefon. Przez to zacząłem sprawdzać na różne sposoby.

Sprawdzałem też ten miernik - np. jak ładuję powerbank lub tablet to idzie powyżej 1A - a więc jakąś dokładność ma i działa. Z resztą jeśli pokazuje 0,5A to z prostej matematyki wychodzi że ładując 6h telefon powinien się naładować - i tyle się właśnie ładuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

No to masz uszkodzenie albo telefonu albo samej baterii. W niej BSI może szwankować, w samym telefonie masa elementów. Serwis albo życie ze zdrowym dla baterii ładowaniem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ładuje mojego LG g3 ładowarką z htc i bateria dosyć długo się ładuje może być to spowodowane inną ładowarką ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Podaj parametry ladowarki

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi