Skocz do zawartości
wojak121

LG gt 540 android 2.1 ominięcie ekranu ładowania

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się usunąć ekran ładowania? Chodzi mi by komórka kiedy dostanie zasilanie automatycznie się uruchamiała.

Wersja androida 2.1-update , wersja jądra 2.6.29, oprogramowania gt540-v20c-dec-04-2010.

Chce wykorzystać tą komórkę jako rejestrator samochodowy przy użyciu Autoguard blackbox. Czyli tak:

-gdy zacznie się ładowanie, komórka załaduje androida(po załadowaniu systemu program typu autostart uruchomi Autoguard)

-gdy wyłączę zasilanie autoguard wyłącza się(ma to u siebie w opcjach), a program Lama wyłącza komórkę.

-i znowu jak będzie zasilanie to znów wszystko się włączy

Chodzi mi więc głównie o to jak usunąć, zablokować, ominąć ekran ładowania? Nie wiem dlaczego, ale jak podłączam komórkę do laptopa(gdy jest wyłączona) to sama się włącza(bez ingerencji). Może macie pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sedras

Zmień oprogramowanie na Androida 2.3, on na naszym telefonie nie obsługuje ładowania z wyłączonym telefonem, od razu się włącza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki :-) spróbuję

---------- Post dołączono o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

A możesz polecić jakiś konkretny? Głównie chodzi by komórka nagrywala i działał GPS. Nie będzie w nim nawet karty sim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie. Potrzebuje rom który w pełni wspiera nagrywanie filmów w pełnej ostrości . Z wsparciem auto Focusa(ostrości)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sedras

Zoe Rom 7.7 :P Wszystko działa i chodzi w miarę płynnie, jak usuniesz niepotrzebne aplikacje to będzie najlepszy do tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi