Skocz do zawartości
Sabio

ROM [4.4.4] SlimKat - I9100 S2 [WEEKLIES/STABLE] [OFFICIAL] [OTA-Upd]

Rekomendowane odpowiedzi

Słabo z tą zmianą DPI, ściągnałem program do tego, ale nie działa. Program wymaga roota, ten rom ma roota?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, poradziłem sobie. Roota uruchamia się w opcjach programistycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kusay

damixd1 tak jak kolega wyżej napisał jest root i jeżeli ci nie działa apka do DPI to sprawdź czy masz ustawione w ustawienia/opcje programistyczne/debugowanie/root access/apps and adb

jeżeli masz superuser pod ustawienia/advanced options to znaczy że masz roota

jeśli chodzi o DPI to jak dla mnie to jest duży plus że jest mniejsze niż we wcześniejszych softach bo więcej się "mieści" ale jak widać każdy ma swoje gusta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

Ja wyczytałem na xda że nie ma i trzeba wgrywać przez CWM ale cóż to było jakiś czas temu :P jak testowałem ten ROM ponad miesiąc temu :c

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem jak na stockowym kernelu tzn czy był root, bo pamiętam dawno dawno temu miałem jakiś custom rom który uzyskiwał roota poprzez zmianę kernela o być może tez był to Slim. No ale ok, tutaj sflashowałem Gustavo, ściągnąłem SuperSu ( nie wiem czy była taka potrzeba) no i w opcjach programistycznych włączenie roota. Poźniej SuperSu i aktualizacja binariów. Root w każdym bądź razie jest. Co mogę napisać. Konfigurowalność jest wystarczająca, z najnowszym Gustavo póki co ładnie sobie radzi i widze bateryjka trzyma nieźle. Zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sabio

Co do tego roota, to jest on od razu, ściagamy supersu, włączamy roota w opcjach programistycznych i aktualizujemy binaria z poziomu supersu. Powinienem był to napisać od razu w poradniku. Widzę, że z tym problemem już uporaliście się sami. Przepraszam za moją wolną reakcje i za te screeny, dodam je jak najszybciej, po prostu dostałem nieoczekiwanie w tym tygodniu dwie zmiany w pracy i na nic nie mam czasu. Jeśli chodzi o dpi według mnie to, że mieści się więcej jest plusem i nie wróciłbym już teraz do stockowego 240 ale jak widać nie każdemu to odpowiada. Myślę, że ze zmianą DPI nie będzie większego problemu, spróbuję to ogarnąć i dam znać, od razu zaaktualizuje pierwszy post o poradę w związku z tym nieszczęsnym rootem i zmianą DPI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Czy jest opcja oszczedzania energi ? I jak trzyma bateria w porównaniu do stock jb 4.1.2 i jaki kernel i z jakimi ustawieniami polecacie.

Wysłano z galaktyki s2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

nie ma takiej opcji i nie bedzie w slimach. Jezeli czegos takoego szukasz chcesz xposed i jest do tego odpowiedni dodatek. NIe pytaj jaki bo nazw wszystkiego nie pamietam ale spokojnie znajdziesz :)

---------- Post dołączono o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Słabo z tą zmianą DPI, ściągnałem program do tego, ale nie działa. Program wymaga roota, ten rom ma roota?

Zmiana dpi partycja root/system/bulit.prop / ro.cos tam lcd.dpi 182 <--- zmieniasz na 211 ,220 lub 240 stock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MakosPL

Jak działa pisanie gestami?Czy to to samo co swype?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam również SlimSaber naprawione jest kilka błędów Slima. Kernel zostawiłem ten co jest w paczce, nic nie zmieniam bo na dobre to nie wychodziło. Polecam rom dla każdego, zawsze powracam na silima już od kilku lat. Co do S2 na tą chwilę polecam SlimBean

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi