Skocz do zawartości
mirrra

myPhone Cube pamiec wewnetrzna urzadzenia po aktualizacji/MAŁO/

Rekomendowane odpowiedzi

mirrra

Witam otóż mam taki problem myślę ze ktoś kto się zna jakoś mi pomoże lub udzieli jakiejś konkretnej odpowiedzi :)

A wiec telefon mam z Play, przed aktualizacja gdzie nie można było przenosić gier i aplikacji na kartę pam. miałem w urządzeniu dla swojej dyspozycji ok 2gb na dane jak i instalki gier i apk. po aktualizacji mam możliwość przenoszenia gier i apk. na kartę pamięci ale pamięć wewnętrzną urządzenia się zmniejszyła i to znacznie. mam wolne tylko 0.89 Gb na dane gdzie mogę zapisać gry i aplikacje. mimo tego ze przenoszę na karte pam część plików to i tak ta pamięć sie zapchała i nawet podstawowych aplikacji nie mogę zaktualizować gdyż mam zajęta cala ta pamięć. mam tez jak by druga pamięć w telefonie w ustawieniach jest ona opisana jako "karta pamieci telefonu" jakos tak :) i ma ona az 1.63Gb wolne ale nie moge na niej nic isntalowac tylko wrzucić np. zdjęcia muzykę itp. Wiec mam pytanie da sie coś z tym zrobic? Czy inni użytkownicy tez maja taki problem? Proszę o pomoc mam nadzieje ze jakoś sie dogadamy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na chwilę obecną jedyna opcja to repartycjonowanie:

http://forum.android.com.pl/f1410/myphone-cube-root-wiae-ksza-pamiae-ae-wewnae-trzna-repartycjonowanie-451771/

Lub czekanie. Może firma myPhone kiedyś coś z tym zrobi.

Aczkolwiek dziwne, że przed aktualką z 4.4 do 4.4.2 (tak?) miałeś 2GB - to raczej nierealne by aktualizacja do 4.4.2 zrepartycjonowała system, coś musiałeś pomieszać ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirrra

powiem tak przed aktualizacja mialem tez wersje systemu 4.4.2 po takze mam nadal 4.4.2 ta aktualizacja jak by wporwadzila drobne poprawki, nie aktualizowala systemu :) sproboje zrobic to co mi podales :)

Witam, zrobilem wszystko wedlug poradnikow i zrobilem wieksza partycje na dysku wewnetrznym telefonu :)

Mam nadzieje ze bedzie sie sprawdzac. Dziek za pomoc pozdrawiam.

Edytowane przez mirrra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi