Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

tomahawk5000

Wersje Samsung Galaxy S4 i różnice między nimi

Rekomendowane odpowiedzi

barman_pl   
    Otrzymana reputacja: 0
    barman_pl

Tak przy okazji się zapytam bo nie mogę się doszukać - jak zrotować owego i9506 ?

Nie będę wgrywał romu, ale chcę powywalać zbędne aplikacje i usunąć reklamy ;)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kondzio195   
    kondzio195

Mam pytanko zakupiłeś tego s4 i9506 ostatnio w t-mobile?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    barman_pl   
    barman_pl

Dokładnie tak ;)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirJax   
    sirJax
    Jakieś źródło tych informacji ?

Według tego porównania są identyczne sprzętowo, różnią się jedynie wersją androida i tym że VE ma jakiś certyfikat na BT i inne drivery do grafiki.

W/g ##### GT I9505 i GT I9515 nie różnią się niczym poza wer. androida drivery grafiki też mają te same.

Porównanie telefonów : Samsung Galaxy S IV i9505 / Samsung Galaxy S4 VE :: #####

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Malo   
    Malo

Ktoś może potwierdzić że i9515 ma moduł wifi z s5 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kelos93   
    Kelos93

Jeśli kogoś to jeszcze interesuję,to ostatnio zaciekle szukałem S4 u różnych operatorów. Dzisaj zamówiłem ten model I9506 i dopiero teraz zobaczyłem że jest lepszy od tego częściej spotykanego,miłe zaskoczenie :) Telefon jest dostępny w T-mobile w całkiem sensownych ofertach ale jak zamawiałem to gość z obsługi powiedział że zostały 2 modele i potem możliwe że juz nie będą ich dostawać w ogóle,także pewnie w większosci salonów zostały pojedyńcze sztuki,dlatego radze się śpieszyć jak chcecie dostać sensowny telefon w przyzwoitej cenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raaf   
    raaf

Obawiam się że moje informacje nie koniecznie są najlepsze.

i9515 jest zbliżony parametrami do 9505

Najlepszy z rodziny i9506 jest mocniejszy od nich obu.

Czytałem jednak artykuł w którym zasugerowano że może to być wynik polityki Samsunga która chce pozbyć się balastu w postaci konieczności wsparcia dla starszych modeli tj.9505.

Dzięki temu będą wspierać jedynie 9515 który jest nowszy ale że jest go mniej na rynku to obetną sobie koszty...

No w sumie to też może być racja.

Przesadziłem z komentem że należy jak zarazy unikać - może nie jest to ideał do podmianki systemu ale w zamian za to wychodzi od razu z KitKatem (w przeciwieństwie do 9505) i moze szybciej mieć Lollipop'a...

---------- Post dołączono o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Obawiam się że moje informacje nie koniecznie są najlepsze.

i9515 jest zbliżony parametrami do 9505

Najlepszy z rodziny i9506 jest mocniejszy od nich obu.

Czytałem jednak artykuł w którym zasugerowano że może to być wynik polityki Samsunga która chce pozbyć się balastu w postaci konieczności wsparcia dla starszych modeli tj.9505.

Dzięki temu będą wspierać jedynie 9515 który jest nowszy ale że jest go mniej na rynku to obetną sobie koszty...

No w sumie to też może być racja.

Przesadziłem z komentem że należy jak zarazy unikać - może nie jest to ideał do podmianki systemu ale w zamian za to wychodzi od razu z KitKatem (w przeciwieństwie do 9505) i moze szybciej mieć Lollipop'a...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość   
    Gość

@Kelos93 Przedwczoraj w T-mobile gość powiedział mi, że teraz tylko wersje i9506 będą sprzedawać :D

@up O jaki balast Ci chodzi ? Chyba łatwiej wprowadzić aktualizację ni nowy model do sprzedaży, nieprawdaż?

Też zastanawiam się nad kupnem S4, lecz Plus, Play, posiadają wersję i9515, a T-mobile i9506. (przy czym plus ma najlepszą ofertę dla nowych klientów). Boje się jednak pewnej rzeczy, wiem, że s4 to stary już telefon, sammi oleje go po wydaniu s6, jedyne wsparcie jakie mu pozostanie to to z xda, w przypadku wersji i9515 możemy mówić o braku jakiegokolwiek wsparcia :(

btw: skoro sprzętowo te telefony się nie różnią to co stoi na przeszkodzie by romy z i9505 wgrywać na 15stkę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marta15b   
    marta15b

Witam chciałabym zapytać czym się rózni model Samsung Galaxy S4 I9505 Black Edition od modelu SAMSUNG GALAXY S4 I9506 LTE DEEP BLACK ; czy warto dopłacac do tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mari0o   
    Otrzymana reputacja: 30
    mari0o

i9506 ma szybszy procesor i kartę graficzną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi