Skocz do zawartości
Zenderable

tutorial Backup TA, czyli zachowaj swoje klucze DRM!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale jak daje na ta 2 to pokazuje mi klucze w zip i oczekiwanie na telefon a na fonie nie pokazuje mi się nic root mam i zero relacji. Chyba ze nie trzeba rootowac telefony aby wgrać klucze.

PS już ogarnąłem temat :)

Edytowane przez Piotr010

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do kolegi u góry, przywracałeś już klucze i wszystko działa tak?

A ja mam jeszcze pytanie, czy po przywróceniu kluczy DMR można odblokować bootloader jeszcze raz tak jak wcześniej. Próbował ktoś?

Na Xperii J można było robić ile się chce, nie wiem jak jest na nowszych modelach, trochę inna to technologia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak po przywróceniu wszystko działa :) trzeba pamiętać aby wszystko skopiować na Telefon każdą kopię zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli mam kitkat'a i chciałbym zrobić kopie TA to co musze zrobić ? bo tak musiałbym mieć roota, a żeby mieć roota trzeba odblokować bootloader a to wiąże się z utratą kluczy DRM ... ktoś pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz mieć roota najlepiej zrób powrót do JB. na nim root potem robisz kopie DRM, wygrywasz KK odblokowujesz BL i na kk robisz sobie roota. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zrobilem dokładnie jak kolega powyżej napisał. Wgrałem JB, zrobiłem roota, potem kopie kluczy i potem wgrałem KK i odblokowałem bootloader.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Taka jest kolejność, a to zewzgledu na:

- Roota na zablokowanym bootloaderze zrobisz tylko na JB

- według sony zaleca się odblokowywać na KK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam mały problem z windowsem. Wie ktoś może dlaczego jak ściągnąłem paczkę zip z backup'em TA i włączam plik *.bat win 7 restartuje mi się ? nie mam pojęcia dlaczego występuje taka reakcja ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może masz namieszane w systemie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tzn ? co masz na myśli ? Nie mam pojęcia co może być nie tak, ktoś może pomóc ? :/ wiem tyle, że byle jaki bym nie otworzył plik z rozszerzeniem .bat powoduję restart systemu ;/

---------- Post dołączono o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

pomoże ktoś ? windows 7 64bit jak coś

---------- Post dołączono o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Po otwieraniu pojedynczych plików z folderu tools, restart powoduje md5 choince32 i pewnie jeszcze inne

---------- Post dołączono o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

czyli nikt nie pomoze ? stoje w miejscu kur*wa od godziny 9 a nikt nie jest tak bystry i inteligenty żeby zabrać się za rozwiązywanie problemu razem ze mną ?

---------- Post dołączono o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

pozdroo 600

Edytowane przez Mirabellka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi