Skocz do zawartości
Ramzex

Sony Smartwatch 2 - kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Ramzex

Siemanko, właśnie dzisiaj kupiłem za 320 zł NÔWKE Sony Smartwatch 2 i mam kilka pytań.

1. Czy się opłacało?

2. Jak z kompatybilnoscia z Motorola Moto G?

3. Czy da się zmienić silikon na bransolete i gdzie taka dostane?

4. Jakie są przydatne aplikacje?

5. Ile wytrzyma w trybie zegarka bez podłączonego telefonu?

Wysłane z Moto G™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Z jednej strony oczywiście ze się opłacało, masz najlepszy sprzęt na rynku w bajecznie niskiej cenie. Z drugiej strony nie opłacało się - jeżeli chcesz teraz zamieniać plastik na metal to trzeba było od razu kupić metal. Ale zamienić oczywiście możesz na co chcesz. Mocowanie jest standardowe.

Zegarek jest kompatybilny z każdym telefonem a najlepsze aplikacje masz wymienione i opisane w wątku o tym zegarku.

W trybie zegarka nie mam pojęcia ile wytrzyma podejrzewam ze tygodnie. Z podłączonym telefonem przy małym użyciu trzyma tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EQP

Ja mam smartwatcha 2 i u mnie bateria trzyma okolo tyg. Podlaczony jest po okolo 12-15godz dziennie z telefonem. Cena bajeczbie niska wiec bardzo Ci sie oplacalo. Smartwatch bedzie dzialal z kazdym telefonem z androidem. Ja mam zmieniona bransolete na skurzana. Bransolete musisz kupowac na teleskopy 24mm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0
    Siemanko, właśnie dzisiaj kupiłem za 320 zł NÔWKE Sony Smartwatch 2 i mam kilka pytań.

1. Czy się opłacało?

2. Jak z kompatybilnoscia z Motorola Moto G?

3. Czy da się zmienić silikon na bransolete i gdzie taka dostane?

4. Jakie są przydatne aplikacje?

5. Ile wytrzyma w trybie zegarka bez podłączonego telefonu?

Wysłane z Moto G™

1. Trochę niemądre pytanie

2. Działa z każdym telefonem od androida 4.0 w górę i bluetooth 3.0 w górę, czyli problemu nie będzie.

3. Da się, wejdzie każdy standardowy pasek 24 od zegarmistrza.

4. Commander, remote widget, calendar, endomondo, gps map2, spy voice, web browser for smartwatch 2 i jakaś aplikacja do wysyłania sms`ów ;) Prócz tego większość aplikacji które poleca zainstalować od razu smartconnect.

5. Nie wiem, ale napiszę ile trzyma z połączeniem. Z moim htc one bateria trzyma okrągły tydzień. Jeśli więcej z niego korzystam to jakieś sześć dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Moto G działa na 100% bo sam mam taki tandem :P

To czy kupno SW2 jest opłacalne czy nie to już zależy od samego użytkownika. Pamiętaj tylko że większość aplikacji nie działa samodzielnie na zegarku, praktycznie wszystkie aplikacje które doinstalujesz po kupnie są wykonywane na telefonie. Jeżeli zegarek nie jest połączony z telefonem, po prostu tych apk nie uruchomisz ;)

Po za tym nie wiem jakim cudem bateria wytrzymuje wam tydzien :P U mnie max 3-4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

3-4 dni to wtedy gdy zegarek jest używany praktycznie cały czas - np dostaje dziesiątki powiadomień każdego dnia, używane są intensywnie aplikacje itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Może wcześniej jakoś więcej się nim bawiłem. Teraz w sumie godzina, jak jadę samochodem to steruję piosenkami, czy wykręcę jakiś numer i tyle. Okazyjnie inne aplikacje.

Mój zegarek był wymieniony na nowy jakiś miesiąc temu. Poprzedni trzymał tydzień bez połączenia, a z evo 3d (z którym działał tragicznie) jeden dzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramzex

Dzięki wam wszystkim. Właśnie zegarek przyszedł i sprawował się z telefonem bez żadnego problemu i powiem że jestem zaskoczony jakością wykonania i pracy urządzenia.

Mam zatem jeszcze kilka pytań :

- jest opcja instalowania aplikacji z poza Sklepu Play??

- przeglądarka widzę jest płatna, jest coś darmowego?

- w przeciągu 30 min ulatuje 2% baterii a jedyne co mam na ekranie to stan baterii zegarka i alarm, trochę za szybko

Zobaczę jak po dłuższym użytkowaniu

Wysłane z Moto G™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

-nie ma, bo i nie ma po co :)

-raczej nie, ale przeglądarka na takim ekranie Nie ma większego sensu

-każda nowa bateria by działać normalnie najpierw potrzebuje kilku cykli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramzex

No dobra, dzięki za pomoc. Pokonfiguruje to wszystko i się pobawie.

Jak u Was z ekranem?? Rysuje się? Bo nie wiem czy warto szpecić zegarek i folie nakładać

Wysłane z Moto G™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x