Skocz do zawartości
Ramzex

Sony Smartwatch 2 - kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

spec-naz1

Pewnie że warto, kupując dedykowaną folie masz ją idealnie dociętą i przy umiejętnym nałożeniu nawet jej nie widać. Sam mam i jestem bardzo zadowolony więc polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Dobrej jakości folie warto nałożyć. Złej jakości - nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Nigdy nie nosiłem folii na zegarku i źle nie było. Nie wsadzam go do kieszeni z kluczami i piachem w sumie :P Z nowym też nic złego się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko zapomnieliście dodać, że SW2 w połączeniu z telefonami innymi niż sony traci 2 funkcje: brak możliwości odebrania połączenia (tylko odrzucanie) i brak możliwości odbierania maili. taki prztyczek w nos od sony za używanie słuchawek (czytaj: telefonu) innej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gmail działa, nie wiem jak inne skrzynki bo nie sprawdzałem. Widziałem gdzieś klienta k-9 na sw2, więc to chyba jest do przejścia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

K-9 mail nie działa na sw2, chyba ze ma ktoś jakiś sposób, to chętnie wypróbuje;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gmail działa, (...).

ciekawe, bo u mnie na xperia XP działał Gmail (ten od sony), ale na G Flex już nie.

edit: gmail po aktualizacji działa. aplikacja email (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonyericsson.extras.liveware.extension.mail) od sony działa tylko z telefonami sony)

Edytowane przez snovvy77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Oczywiście nie jest to prawda. Nie ma znaczenia jaki ma się telefon. Odbieranie połączeń działa bez problemu, czytanie maili również. Jest Przecież dużo innych, lepszych aplikacji niż natywne Sony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prawda podwójna. prawda nr 1: klient poczty i caller (odbieranie połączeń) od sony nie działają na innych słuchawkach. prawda nr 2: oczywiście że są inne aplikacje (lepsze czy gorsze, darmowe czy płatne) ale w swoim poście odniosłem się do - jak to określiłeś - natywnych Sony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

A niby po co od odnosic się do natywnych Sony? Przecież to nie ma żadnego sensu.

A Pozatym nawet program Sony działa bez problemu na dowolnych słuchawkach. Oczywiście z odbieraniem z poziomu słuchawek. Choć już dawno go wymieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x