Skocz do zawartości
Ramzex

Sony Smartwatch 2 - kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

@malym1990

co instalowałeś? jaką pogodę? wrzuć screen.

taką masz pogodę https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonyericsson.extras.liveware.extension.weather&hl=pl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rot
mam pytanie nie wyświetla mi pogody chociaż ja zainstalowałem, to nawet nei mam na zegarku takiej ikonki żeby sprawdzić od czego to może być i jak to działa ?

Żeby pogoda pokazała Ci się w ogóle na wyświetlaczu zegarka, musisz wejść w aplikację pogody (znaleźć na zegarku) i ją zaktualizować (właściwie zaktualizuje się wtedy sama). Od tego momentu będzie już widoczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@malym1990

co instalowałeś? jaką pogodę? wrzuć screen.

taką masz pogodę https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonyericsson.extras.liveware.extension.weather&hl=pl?

tak mam ta.

wchodzłem tam juz kilka razy i nic to nie dało.

odinstalowałem i jeszcze raz zainstalowałem ale teraz to aplikacja mi ucieka :D co ja kliknę to sie przesuwa i nic nie moge zrobic :(

Edytowane przez malym1990

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne bo jak instalujemy tą apke w telefonie to powinna pojawić się automatycznie w zegarku. A poprzez Smart Connect (bo przecież masz, prawda?) dokonujesz ustawień lokalizacji i częstotliwości aktualizacji danych pogodowych.

Tapatalk by G Flex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no tak mam, jest połączony tel z zegarkiem bo wszystko inne dostaje tylko nie to :( nie wiem co moze byc nie tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a wywal te aplkację i zainstaluj jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem sobie takie cudo, a wybierałem pomiędzy Sony a Cogito i akurat się trafił Sony.

1.Czy da się zegarkiem wyszukać telefon, jak się go gdzieś włoży i nie można odnaleźć i odwrotnie?

2.Czy da się ustawić tak, aby po oddaleniu się urządzeń włączała się jakaś blokada w telefonie, np pin?

3.Czy wam też się zdarza, że po oddaleniu się od siebie urządzeń i ponownym zbliżeniu nie zostaje nawiązane połączenie i dopiero wyłączenie i włączenie bluetooth w zegarku łączy urządzenia?

Telefon to Samsung Note 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rot

1. Rozszerzenie znajdź telefon - apka bezpośrednio od Sony. Działa tylko w jedną stronę jak sam nazwa wskazuje.

2. Nie wiem, nie korzystam.

3. Brak ponownego połączenia przydarzył mi się dosłownie raz. Ale ja wyłączyłem i włączyłem bt w telefonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vaxeiro

1. Tak, jest od tego aplikacja, działa w obie strony.

2. Tak, jest od tego aplikacja choć nie używam jej.

3. Na starszych modelach telefonów rzadko ale czasami tak. Na nowych - nigdy. Jest to więc cecha wersji bt w telefonie, nie zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to za aplikacje? Telefon Note 3 więc raczej nie jest to jakiś stary i słaby telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.